Wpis z mikrobloga

@mango2018: @BayzedMan On szurał na długo przed Jaszczurem, to taki wręcz ojciec założyciel polskiej szurii. W polskim internecie zasłynął z zamiaru wykopania z grobu Bronisława Geremka oraz filmiku na którym #!$%@? się do grających w piłkę dzieciaków w Boże Ciało https://www.fronda.pl/a/mlodziez-grala-w-pilke-w-boze-cialo-atak-poganstwa,28560.html

Nazywany Dr Sendele z racji na to, że jest faktycznie lekarzem i ma oryginalne hobby polegające na kolekcjonowaniu rożnej maści pokemonów odklejeńców z mniejszymi lub większymi zaburzeniami psychicznymi którym uwielbia
jast - @mango2018: @BayzedMan On szurał na długo przed Jaszczurem, to taki wręcz ojci...
@BayzedMan: Nic nie zrozumiałem. Już nawet język mają swój. Typowe dla szurów. Zarzucą Cie jakimiś swoimi hasłami i nawet nie ma się jak do tego ustosunkować.

W ogóle super idea, fiutin będzie dzwonił do nich przed atakiem xD Może podam numer do Błaszczaka xD
Chyba jakis kamrat od jablonowskiego


@BayzedMan: Ja go pamiętam już z 2005-2010 roku, on już wtedy działał i kręcił filmiki przedstawiając się za narodowca. Bywał na wszystkich możliwych marszach, protestach i spotkaniach. Najsłynniejszy jego filmik to jak młodzież gra w piłkę podczas procesji bożego ciała i on to komentuje wyzywając ich od satanistów. On ssał ruskiego fallusa zanim Jabłonowski zaczął myśleć o byciu kamratem.
@BayzedMan: Aby ochronić się przed groźbą ataku Putina, prosimy o wysłanie numeru karty kredytowej, oraz 3 cyferek z tyłu karty. Prosimy też, aby nie zapomnieć podać miesiąca wygaśnięcia karty. Te informacje będą niezbędne rosyjskiemu
wojsku, aby przelać wam pieniądze na ucieczkę za granicę w trakcie specjalnej operacji wojskowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jast: Widzę że jesteś obeznany w temacie szurii. Też śledzę losy Uniwersum Sendele, Czerwonego Korsarza i reszty ich pociesznej gromady. Jakiś czas temu trafiłem na kanał YT Poczet Szurów Polskich, ale szybko spadło z niego 90% kontentu. Znasz może podobne kanały które, kolekcjonują takich pacjentów? Najlepiej w krótkich kilkuminutowych fragmentów. Nie mam czasu oglądać 6godzinnych maratonów odmentów ludzkiego szaleństwa