Wpis z mikrobloga

@A_E_S_T_H_E_T_I_C
Się zobaczy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak czy siak, patrząc na to, jak silnie przywiązuję się do roślin i zwierząt, masowe hodowanie czegokolwiek brzmi jak zły pomysł. XD

Moim głównym akrobatą jest G. pulchripes. Również uwielbia siezieć na wieczku/sklepieniu swojej nory do góry nogami, a przy wczorajszym podlewaniu pomylił wodę z pożywieniem, po czym dosłownie wyskoczył z pudełka i z gracją wylądował na ścianie. Chyba tylko ogólna
@pijanycelowniczy: Siema! Sorki, że dopiero teraz ci odpisuje, ale powiadomienie, że odpowiedziałaś mi umknęło (,). Nie wiem czy to ten nowy wspaniały wykop coś pomieszał, czy to była moja nieuwaga.

Bardzo ładny ten pulchripes, piękne ma te złote "kolanka" (musisz wiedzieć, że kocham połączenie czarnego ze złotym, także ten pajun ma u mnie +10 do atrakcyjności xD).

W jaki sposób go złapałaś? Gdyby mi tak wyskoczył z
@A_E_S_T_H_E_T_I_C
Luzik, i tak nie korzystam z wykopu zbyt często~

Też mi strasznie do gustu przypada to połączenie. Mogę śmiało stwierdzić, że był moją ptasznikową miłością od pierwszego wejrzenia. Nie wiem, dlaczego ten gatunek jest tak często pomijany. Szczególnie, że jest co obserwować, bo notorycznie przekopuje terrarium. Do tego sporo zjada i jest istną maszynką do zabijania, czasami wręcz odnoszę wrażenie jakbym karmiła jakąś Geniculatę pod przykrywką. xD

Szczęśliwie się złożyło, że