Wpis z mikrobloga

Dlaczego szukanie własnych komentarzy na Wykopie to taka katorga?
Dlaczego po kliknięciu w powiadomienie nie kieruje mnie do odpowiedzi do mojego komentarza, tylko sam muszę przeskrolować?
Gdzie są powiadomienia z tagów, które obserwuję?
Dlaczego nie widzę przy dodawaniu tagów, ile osób je obserwuje?

#wykop #wykop20
  • 20
  • Odpowiedz
@kapazgon: Losie, nawet nie mogę Michaua zaznaczyć, bo po 1. Nie widzę avatarów ani ilości obserujących profil osób, 2. Cały czas dodaje tylko pierwszy profil w proponowanych. Może zawołanie @a_s zadziała i też to naprawią. Jak mam kogoś dodać jak nawet nie wiem czy ta osoba/tag jest aktywny. Mam wchodzić i sprawdzać, czy ktoś obserwuje? @Moderacja ogarnijcie to do choolery, nawet Was zawołać nie mogę.
kapazgon - @kapazgon: Losie, nawet nie mogę Michaua zaznaczyć, bo po 1. Nie widzę ava...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@WroTaMar: Mirko było mi bardzo pomocne gdy potrzebowałem jakiejś wiedzy w specjalistycznych tagach, jednak jako że nie ma powiadomień to nikt nie widzi moich zapytań. Jak można tak #!$%@?ć serwis? A wystarczyło jedynie odświeżyć CSS w starej wersji.

Obecnie wykop nadaje się jedynie do przeglądania nowinek z patostreamów (80% wpisów w gorących). Co jest ironią po tym jak administracja usunęła pato tagi z listy najpopularniejszych.
  • Odpowiedz
@blargotron: sam zrobiłem xd używam poprawionego stylu dla wykopu i może dlatego jest lepiej zaznaczony. Ale nawet bez tego ten link tam jest i jak klikniesz w "komentarzu" to strona się przewinie do niego
  • Odpowiedz