Wpis z mikrobloga

Właśnie przeczytałem, że zabrali Sonię od #danielmagical
Sporo osób wyzywa go od patologi ale Daniel wspominał, że byli u weterynarza ale weterynarz stwierdził, że ze względu na wiek Sonia może nie przeżyć zabiegu.
Byłem w podobnej sytuacji. Poszedłem z moją kotką do weterynarza i okazało się, że ma guza gdzieś w brzuchu. Weterynarz również stwierdził, że zabiegu może nie przeżyć bo ma 18 lat.
Sonia chyba nigdy od nikogo nie uciekała ani też na nikogo nie zawarczala. Gdyby działa jej się krzywda to napewni nie była by taka miła dla wszystkich. Wśród wszystkich "aktorów" z urzędniczej ona chyba otrzymywała najwięcej miłości...
#patostreamy #psy #koty
  • 4
  • Odpowiedz
@breskali: mnie też było szkoda Soni jak ją zabrali, oglądam uniwersum od początku i musze przyznać, że chyba pies miał lepsze warunki niż wszyscy aktorzy na U2 xD Z tym ,że te warunki i tak nie były optymalne i po czasie myślę, że dobrze się stało. Pamiętam jak kiedyś kąpali Sonię, nawet jest shot i umyli ją szamponem a potem nie spłukali :D Nieobcięte pazury, zgnilizna w pysku (dioz pokazywał), hałas
  • Odpowiedz
@breskali: https://youtu.be/YphaffdIMaI?t=67
+ weterynarz nie powiedział, że nie da się, tylko że nikt w tej klinice się tego nie podejmie bo to trudny zabieg. Nie zapomnijmy też, że ten sam weterynarz wprost powiedział, że guz jest skutkiem zaniedbania i trzeba go było operować wcześniej. Przecież nie był wewnętrzny, tylko zewnętrzny.

A argumentem ostatecznym na to, że były jakieś przeciwwskazania jest fakt, że Sonia jest po operacji i nic jej nie jest.
  • Odpowiedz