Wpis z mikrobloga

@Sebciu: Mi się nie udało, 2 innym znajomym też nie.
Nie mniej ważne na przyszłosć, nie ma znaczenia czy się czekało od 3h czy od 15 min, na 2 min i tak każdy jest losowany.
Z pocieszenia ziomek na reddicie pisał, że próbował w 2022, 2019 i 2018 i w tym roku też mu się nie udało xD
PS: Polecasz jakiś inny festwial na który nie jest aż tak trudno się
@mikorys: Ja próbowałem w normalnej sprzedaży od 2014 roku i ani razu mi się nie udało wejść do sklepu w zwykłej sprzedaży. Jedyna opcja na pewne bilety to Global Journey chociaż w tym roku też było na styk. Jak kupowałem to już wiele biletów wyprzedanych.

Z festiwali w Europie to sprawdź sobie Untold, Airbeat One, Parookaville, Electric Love, UMF Europe (chociaż ten ostatni mocno obniżył loty po zmianie lokalizacji). Na start
@mikorys: rok temu pojechałem wyjątkowo zamiast na Tomorrowland na UMF Europe i było spoko. Robotę robił oficjalny campsite UMF, z basenem, sceną dedykowaną obozowiczom (których też nie było jakoś dużo, maks 1000 osób). Z biletami też nie ma problemu aż do samego końca. Na samym festiwalu średnio, jednak nie ta sama magia co na Tomorrowland :)

A co do biletów to zawsze mi się udawało. W 2019 roku nawet w pre