Wpis z mikrobloga

Ta edycja zdecydowanie nie jest skierowana do mnie jako widza. Same dzieciaki i tak cholernie niemrawe i nudne, ze mam poczucie zmarnowanego czasu na ten odcinek. Juz mam pewnosc, ze moje zdanie sie nie zmieni co tych ludzi i nie bede ich sledzic bo nie sa w ogole dla mnie ciekawi. Jedynie Oliwiera i byc moze Olka. A Pola wywoluje emocje ale tylko negatywne i tylko wkur.. jak sie na nia patrzy a nie po to ogladam ytba, zeby sobie nastroj psuc ;) Dziwi mnie, ze wszyscy od poczatku widza jej toksycznosc i kazdy ja zle odbiera ale i tak ją Friz wybral do Genzie.
Zadanie z basenami totalnie nudne dla 8 latkow. Jakby nie bylo juz pomyslu zadnego jakie zadanie zrobic. Rzucanie sie w dobre baseny z jakas folia czy pluszakami totalnie zenujace. Nie wiem nawet czy na sali zabaw dla dzieci 4-6 letnich wymyslilby tak glupie zadanie xD Nagrywanie na hali tez ogromny minus w porownaniu do nagrywania w gorskich domkach.
Jedyne ciekawe chwile tego programu to wypowiedzu Wujasa i pojazdy po uczestnikach. No i Oliwier. Reszta godna pożałowania.
#friz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 3
@JDMnormalnie: to zobaczymy jak sie ta kwoka bedzie klikac bo wroze ogromna porazke ludzi z tej edycji ;) No chyba ze jakies dzieci sie na to zlapia. Ale mysle, ze te niemroty nie zainteresuja zadnego starszego widza.
  • Odpowiedz
@corryand: Żeby nie było, też jej nie trawie i chciałbym żeby odpadła, ale cóż.. Dalej uważam, że będzie się klikać. Friz wie co robi. Już ktoś niżej pisał, że za parę odcinków a być może już od następnego zacznie się wybielanie osoby Poli.
  • Odpowiedz
@corryand: mam wrażenie, że ta edycja jest aż za bardzo backstageowa. Nie pokazują samego odcinka, który mieli w planach kręcić, tylko ciągle wielkich influ z teczkami, przez co całość staje się nudna, a Ci ludzie wypadają jakoś tak niemrawo.
  • Odpowiedz