Wpis z mikrobloga

@Mohammed_Socjal: Nie chodzi nawet o to jak gra, bo pewnie tam miejscowe druzyny to by nawet 45letni dudek rozpykal. Chodzi o imie pilkarza i o ludzi, ktorzy by przychodzili go ogladac, a nie mecze. To sa pieniadze. Plus pewnie prywatne widzimisie sponsorow.
@Yahoo_: Pewnie tak, ale z tego co wiem, to Xavi nie ma jakichś kontraktów reklamowych za dużo. Iniesta ma to wiem, bo lody reklamuje :D Coś jak nasz Koral hahahaha. Tak poza tym, to czasem na okładkę Fify się dostaną, ale w tym roku i tak chyba to Messi jest na okładce.
@tusiatko: Taki transfer na zakończenie jeszcze zupełnie mocno się tlącej kariery. Równie bezsensowny co Lampard do Interu swego czasu, albo Terry do City, czy innego PSG. Tyle o tym mówią a i tak z góry wiadomo że do tego nie dojdzie
@Vojtazzz: I tak najlepsze z tych transferów, co się uśmiałam, to Del Piero w Sidney powiedział " To nie koniec mojej kariery, to jej początek!" Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
@tusiatko: Wiesz, Xavi jak na razie nie ma potrzeby, aby przechodzić do Rosji. Nie znam dokładnie sumy, którą zarabia w Barcelonie, nie chce mi się jej szukać, ale na pewno go tam nie okradają. A póki ma pewne miejsce w Barsie, to nie ma sensu, żeby przechodził gdzie indziej. Bardzo możliwe, że tam skończy karierę, ale kto wie, może przejdzie gdzieś jeszcze. Chociaż on raczej nie będzie musiał do ostatnich chwil
@Mohammed_Socjal: To było wyrzucenie piłkarza z klubu, a Raul po prostu chciał coś komuś udowodnić. Reszta przypadków to absolutne z dupy odejścia po trochę większy piniondz i stracenie szacunku. Tak się nie robi, co zresztą dobrze widać, bo żaden z tych ruchów nie został sfinalizowany