Wpis z mikrobloga

A ja nie polecam Kebaby na mieszka. Akurat trafiłem że nie było wołowiny. To wziąłem wołowo-barani. Plus za to że czuć w tym prawdziwe mięso. Ale do cholery używajcie przypraw jak robicie to mięso, jakichkolwiek przypraw w tej budzie. Bo mięso to bez żadnego smaku i tak tłuste że wszystko wkoło mokre od tluszczu. Sosy to są na zasadzie aby było coś wilgotnego w bułce, rollo. Zero smaku.
A o kurczaku też nie ma co pisać bo wystarczy ich odpowiedź w opiniach google(gdzie od paru miesięcy są same jedne gwiazdki) że oni sami wiedzą że ich kurczak jest bez szału i na mieście są lepsze budy pod tym względem. #szczecin
  • 5
@zajzerek: idealne jedzenie dla polaków którzy kochają mdłe jedzenie bez smaku
jakby przyprawiali to by pewnie nikt tego nie zjadł bo polaczki znają tylko 3 przyprawy, sól, pieprz i #!$%@? vegeta, których używają sporadycznie bo mają kubki smakowe wypalone od najtańszej wódki i ruskich szlugów
@zajzerek

Akurat trafiłem że nie było wołowiny. To wziąłem wołowo-barani.


? przecież ten jest wołowina albo kurczak.

ale ogólnie zgadzam się, bardzo przehypowany kebab, na papierze wszystko brzmi dobrze i zachęcająco, ale sosy są bez smaku, zero wyrazistości. mięso jest ok, czuć po teksturze, że jest dobre jakościowo, ale faktycznie czegoś mu brakuje.