Wpis z mikrobloga

Cześć, przybyłem dzisiaj z pewnym problemem.

Co jakiś czas zamawiam sobie z cała rodzinka nowe telefony. Tym razem padło na Pixel 6a, Galaxy z flip i iPhone 12. Zamówienie złożone, czekamy i czekamy. Żadnych info, więc zapytalem o co chodzi. Dostałem jedna wiadomość, że przesylka uległa kradzieży i żadnych informacji więcej już od tygodnia jak i gotówki. Nie rozumiem, czy takich telefonów nie da się po prostu namierzyć? Nawet jeżeli nie byjy nigdy załączone? Nie chcę jeszcze dany h sklepu ujawniac. Zrobię to po weekendzie

#telefony
#technologia
  • 6
@Bibu123
Co to jakaś tajna informacja z nazwą sklepu że po weekendzie dopiero? xD To w ogóle polski sklep? Jeśli paczka była rejestrowana to można ją namierzyć ale w twoim przypadku wątpię że w ogóle została wysłana, telefonów stricte nie namierzysz bo nie znasz nawet numerów imei, nawet jakbyś znał to nie wiadomo kiedy by się odnalazły
@avira: Polski. Problem w tym, że jednego z tych telefonów już nie ma na stanie i dlatego pytam o namierzenie takiego telefonu(nowego, nieuzywanego) czy to jednak jest średnio realne i jedynie po włączeniu
@avira: czyli co, producent pewnie ma imiei więc jaki mi zwrócą pieniądze to będzie po prostu stratny zamiast zgłosić to, podać imei i znaleźć gagatka? Już z czystej ciekawości pytam