Wpis z mikrobloga

Jak już wiecie to jakiś pajac z chorobami psychicznymi pozakładał multikonta na hejto gdzie przekleja wpisy z mirko pod loginami jakie tutaj są używane bez wiedzy tutejszych userów.
Plusuje wzajemnie te konta, prowadzi dyskusje xD. Kto to?
Nie wiem, ale domyślam się bo na mirko robi podobnie tzn. powziętą wiedzę z dnia poprzedniego, wykorzystuje pod swoim loginem by zabłysnąć.
Pudło. Metod kreślenia AT jest wiele a poznałeś pierwszą. Przerasta cię to, wróc do przeklepywania wpisów na hejto pod cudzymi logingami xD

Mój wpis oczywiście skasował xD


#gielda
widmo82 - Jak już wiecie to jakiś pajac z chorobami psychicznymi pozakładał multikont...

źródło: multikonciarz

Pobierz
  • 19
@maniek74: jak ktoś cię krytykuje to zaczynasz się zachowywać jak małe dziecko i wykręcasz się jakimś multi. Wszyscy się uwzięli na ciebie i tworzą multi żeby ci #!$%@?. A może jesteś tak #!$%@? ze każdy to widzi i ci to pisze? Te multikonta sa z nami w tym pokoju? Schizofrenia się to nazywa. XD
@widmo82: no kretyn, człowieku, weź się w garść. Masz ego #!$%@? w kosmos. Ktoś zakłada multi, żeby wielkiego wykopka krytykować. Nie, nikt nie zakłada multi, żeby cię denerwować. Poprostu jesteś #!$%@? XD i każdy to widzi o pisze.
@szybciutki: to nie była krytyka w moja stronę, tylko wysryw odnośnie wpisu widmo, a u ciebie tak jak napisano wyżej, od razu rzuca się w oczy to charakterystyczne plucie jadem, nikt inny się tu tak nie zachowuje
@maniek74: krytyka to plucie jadem? Poważnie pomyśl nad psychologiem, bo zachowujesz się jak dziecko. Chyba ze nim jesteś to nie ma tematu. Ego #!$%@? w kosmos macie ty i ci co ci poklaskują. Wszyscy się na was uwzięli i tworzą multi żeby celebrytów obrażać. Poważnie weźcie się zastanówcie nad samym sobą, przemyślcie wszystko i wyciągnijcie wnioski.
krytyka to plucie jadem?

@szybciutki:

Poprostu jesteś #!$%@? XD

@szybciutki:

Znów się oplułeś :)
Nie wszystkie te psycholskie profile sa Twoje, ale jest was tu kilku z multikontami i identyczny styl plucia i przypi3rdzielania się. Notoryczne kasowanie wlasnych wpisów i komentujących - pod pozorem obrażania :) A jak pokazują screeny to ewidentne kłamstwo
@szybciutki: jeśli myślisz, ze najlepszą obroną jest atak to ... no nie, tak to tutaj nie zadziała :) Tym bardziej chamski
Nie zatrąbiłeś, że najpierw piszesz, że jestem "zjebem" a zdanie później, że krytyka nie jest pluciem jadem :)
Plączesz się w tym co piszesz, serio zmień lekarza i już nie przypi3rdzielaj sie wraz ze swoimi przydupasami
@widmo82: czyli nie rozumiesz o co chodzi. Teraz pluje na was, bo uważacie się za nieomylnych, elitę internetu, wykopu, tego tagu. A prawda jest taka, ze macie #!$%@? ego i nic nie zobaczycie. Wrzucacie jakieś wysrywy co chwile na tag, które nic nie wnoszą. Mądrzycie się i kreujecie na „fachowców”. A tak nie jest. Tak, teraz pluje, wcześniej tylko podważałem wasze wpisy. Ha tfu.
Ps. To ty się #!$%@? do mnie