Wpis z mikrobloga

Wiceprezydent Ukrainy Анджей Дуда walczy jak lew o stanowisko międzynarodowe dla siebie po zakończeniu kadencji. Wszystkie kraje regionu kombinują jak mogą, żeby sprzęt wysyłać przez jakiś inny kraj, a nasza władza jeb MY O TUTEJ XD, mając taką pozycję w regionie powinniśmy pchać sprzęt przez inne kraje, a nie sami się narażać. Ale co wiceprezydenta Ukrainy to obchodzi, jak on będzie miał ciepła posadkę, za lizanie dupska Amerykanom. #ukraina
źródło: uid_256581c777ac4ba2b12025a95bae9820_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_billboard-z-wizerunkiem-prezydenta-andrzeja-dudy-fot-telegram
  • 41
nie odpowiada się pytaniem na pytanie.


@niezdiagnozowany: Ale to ty dzwonisz.

no a co to za problem, Rumunia Słowacja, Węgry, Bułgaria, ale nie Polaczki dumnie, bo wiceprezydent Ukrainy chce mieć dobrą robotę jak skończy kadencję.


@niezdiagnozowany: No właśnie żaden problem, ale to nie wywoływało by takiego kacapskiego bólu dupska. Widać, że dobrze robi, skoro chleba wam rzucili, żebyście komentarze mieli siłę pisać. Ile tam was wczoraj nazdychało? xD
@niezdiagnozowany: Hehe, chociaż raz udany trolling, bo zrobiło mi się wesoło. Próbowałem sobie wyobrazić dzielnie działających Słowaków, próbujących ogarnąć to wszystko. Dałbym im 2 dni, bo ich lubię. Hehe.

Tu właściwie powinno paść pytanie: a dlaczego chcesz zubożyć kraj? Polska zarabia na tej obsłudze. Tak samo, jak Rosja na Jedwabnym Szlaku. Bycie hubem jest bardzo dobre ekonomicznie i prowadzi do jednego - szybkiego rozwoju infrastruktury. Słowacja ma się do tego kontekstu,
@red7000: w jaki sposób Polska zarabia na tym, jestem bardzo ciekawy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ok uczepiles się Słowacji, ale Rumunię i Bulgarie zgrabnie ominales.

Ogólnie jestem ciekawy jeżeli to taki świetny biznes, to czemu inne kraje się tak do tego nie pchają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no to czemu nie przez Słowację?

uczepiles się Słowacji, ale Rumunię i Bulgarie zgrabnie ominales


@niezdiagnozowany: Bo odpisywałem na pytanie o Słowację. Rumunia, Bułgaria, kolejne tuzy logistyczne... Może nie mają globalnych połączeń i infrastruktury, ale przynajmniej są bardzo daleko od każdego portu i terminali.

jestem bardzo ciekawy


Wiem, że nie jesteś, a ja odpisuję tylko z nudów, a czego bym ci nie napisał, to i tak będzie dalej trollował. XD Odprawy
a nasza władza jeb MY O TUTEJ XD, mając taką pozycję w regionie powinniśmy pchać sprzęt przez inne kraje, a nie sami się narażać.


@niezdiagnozowany: A na co się narażamy?
Ruskie nas nie zaatakują, bo srają pod siebie przed NATO.
Sankcje mogą sobie nakładać, bo i tak zrywamy z nimi praktycznie wszystkie połączenia gospodarcze.

tak wszystkiemu winny jest PiS xD.

W przypadku inflacji? Tak, w dużej mierze.
- Masa socjalu pobudzającego
No to powiedz mi czemu tej inflacji tak wysokiej nie ma od 8 lat albo nawet 5?


@niezdiagnozowany: Bo inflacja to nie jest jakiś przycisk, że klikasz i od razu rośnie o 20 procent.
Napisałem wyżej, od rządów PiS inflacja cały czas rośnie. Zaczynali rządy z deflacją i każdego kolejnego roku inflacja rosła.
W trakcie wojny, która spowodowała kryzys, inflacja mocniej wzrosła, jednak za rozmiar tej inflacji odpowiada rząd który nie