Wpis z mikrobloga

@internet_user7: Mniej więcej tak samo zareagowałem, jak zobaczyłem spis afer na Wykopie i przyrównałem to do tamtego zachowania admina na Hejto. Bo to tylko jedna rzecz, jaką można zarzucić temu portalowi, a już została ukrócona, bo lubieplackijohny nie jest już adminem.
Społeczność poświęcona #genshinimpact też tam jest, chcesz to możesz tam wrzucać screenshoty z gry, zamiast kisić się w tym grajdole. Chyba, że przywykłeś do plucia sobie w twarz przez moderację
@francis0440: ty, szczerze to #!$%@? mnie bolą wykopkowe afery xD Wchodzę głównie dla tagu GI i czasem mikrobloga. Społeczność GI na hejto? Masz na myśli te pustki i kilku mirków co tam zajrzeli z ciekawości i tyle? Już prędzej sam założę discorda i zbiorę na nim RAS'ów, GI i innych wykolejeńców jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale za wspominanie hejto będzie ban z buta leciał xD
@internet_user7: Nie chcesz pustek? Zacznij tam coś wrzucać, zamiast być kij wie po co uprzedzony. Ludzie sami przyjdą, zaczną dawać pioruny i komentować. Masz (wydaje mi się) niepowtarzalną szansę kształtować nową społeczność.
Właśnie na Wykopie są pustki, wpisy po 10 plusów lądują w gorących, a znaleziska z kilkomadziesięcioma wykopami lądują na głównej. Kto by pomyślał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby płonęło Ci mieszkanie, próbowałbyś się ratować, czy