Wpis z mikrobloga

@lobuziak-z-doliny-muminkow:
Pluje na szympansa i olgieranda. Ale mam nadzieję że to napisałeś jako farmazon w stylu barneya. Bo nikt z odrobiną rigczu nie uwierzy w taki kodeks sprawiedliwości. Wiec srajcie na szympansa bo jest glupszy od ameby a i hejtujcie Olgierda za to ze jest konfiturą i z zawiści o zarobki innych donosi żeby skończyć serial szkolnej.
Kto jest większym szkodnikiem dla widowni? No wiadomo ze olgierando. Bo szympans mimo
  • Odpowiedz
@Zwanek: ja nie wiem jak ona wyglądałaby bo ja nie znam przepisów. Czy to zbieg okoliczności że Krecik i Szympans mówią że jemu nie wolno mówić o Centaurze i Olgierando jak o nim mówi to używa słowa Nietypowy? Jak mówi o Myszy to obraża ją i wymienia jej imię z nazwiskiem a Centaura on przestał wymieniać
  • Odpowiedz
@lobuziak-z-doliny-muminkow: jak pato tak powiedzial, to to musi być prawda. nawet jeśli nie istnieje taka konstrukcja prawna, która by umożliwiała zasądzenie czegoś takiego XD Co najwyżej mogło być tak, że sąd zobowiązał obie strony do powstrzymywania się od wzajemnego atakowania w sieci. Coś w rodzaju zabezpieczenia dóbr osobistych.
  • Odpowiedz
  • 0
@lobuziak-z-doliny-muminkow: Ja nie mówię że nie ma zakazu, tylko że Szympans gówno wie. On bazuje jedynie na domysłach, więc nawet wykopki są bardziej rzetelnym źródłem, bo tutaj nikt ci kitu nie będzie wciskał, że to pewnie info i szczegóły zna.
  • Odpowiedz