Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Cruchot: przeczytałem. klasyka. xD
stary, nie bierz LR(chyba że srasz piniendzmi).
tak patrzę na to autko, i jakby mnie było stać takie kupić, to bym je kupił.
jest mega kozak i wgl.
ale nawet jak kupisz ten model, i będzie ok, to powiedz co będzie jak przestanie być ok.
jesteś dorosły, wiesz jak się to skończy.
masz rodzinę, pomysl o nich, jak już wam zlicytuja wszystko i pod most pójdziecie. xD
dosbadass - @SierzantCruchot: przeczytałem. klasyka. xD
stary, nie bierz LR(chyba że ...

źródło: obraz_2023-01-25_214912858

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sierzant_Cruchot: spoczko finał. Co do nie znania wszystkich funkcji auta. Wątpię byś złapał pierwszego lepszego ziomka z ulicy, który będzie znał wszystkie "sztuczki" swojego pojazdu. Szczególnie jeśli ktoś ma takiego premium cudaka. Moja żona kupiła w czasie studiów auto, które ma do teraz z poradą teścia. Dopiero po 5 latach użytkowania uświadomiłem ich, że w tym samochodzie jest coś takiego jak tempomat, bo upierali się, że nie xD

Ja sam w
  • Odpowiedz
Co do nie znania wszystkich funkcji auta


@System-of-a-Daun: Generalnie masz rację. Ale ja nie pytałem pana prezentującego auto o konfigurację niskich tonów prawego tylnego głośnika, a o rozłożenie tylnej kanapy. Nie mam obiekcji, co do samego auta, bo wad nie znalazłem. Natomiast sprzedawca nie wzbudził mojego zaufania, choć przyznaję, że przyjechałem na oględziny z nastawieniem "szukania wałka".

Jeżeli kupujesz używane auto, to jego właściciel powinien znać co najmniej podstawy użytkowania na
  • Odpowiedz