Wpis z mikrobloga

Mam wielką prośbę do #moderacja czy tam #administracja @Moderacja @wykop @m__b @a__s
Przypuszczam, że ponadstandardowe problemy, które część użytkowników ma z działaniem portalu wynikają z tego, że w pewnym momencie można było pojedynczego użytkownika dodać do obserwowanych więcej niż raz (nie wiem czy nadal to możliwe). Wpływa to jak podejrzewam na to, że widzimy "brak treści do wyświetlenia" w gorących czy poszczególnych tagach, gdzie ten użytkownik ma wpisy i komentarze. Potwierdza moją hipotezę, to, że przed chwilą z gorących 6h wypadł wpis @m__b i teraz wczytują mi się normalnie, a te z 12h, gdzie ten wpis jest ciągle widoczny, już nie.
Sam nie jestem w stanie usunąć tych podwojeń, bo nie ładują się ani profile tych użytkowników, ani lista obserwowanych w moim własnym profilu.
Czy administracja może to jakoś zrobić ręcznie albo najlepiej w całości wyczyścić mi listę obserwowanych?


Wołam ludzi, którzy jak sądzę mogą mieć podobny problem: @ovdose @blamedrop
#wykop #nowywykop #wykop20 #naprawiamy #wykopchangelog
  • 9
Ehh nie ma co próbować bo i tak Białkov tego nie czyta. Nie da się normalnie przeglądać tego bo wszędzie brak treści do wyświetlenia
@JPRW: Zrobiłem mały research i wygląda to tak:
obecnie po wejściu na dowolny profil pokazuje się przycisk "Obserwuj". Po kliknięciu na niego zamienia się na "Obserwujesz", co teoretycznie umożliwia odobserwowanie, ale funkcja ta nie działa (przynajmniej u mnie). Wyskakuje błąd "Nie możesz wykonać tej akcji" - Status code 400
A teraz najlepsze: po zaobserwowaniu profilu i odświeżeniu strony tego profilu przycisk "Obserwujesz" zmienia się z powrotem na "Obserwuj" trwale uniemożliwiając odobserwowanie,
@widmo82: Wszyscy tak mamy. Do tego nie możesz wejść w profil tego użytkownika, którego obserwujesz wielokrotnie, nie przeczytasz jego wpisów, a jak będzie w gorących, to i gorących nie zobaczysz. Nawet poszczególne tagi przez niego użyte ci się nie wyświetlą.