Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Ale to że wykop czasem nie działa nie jest równoznaczne z takimi perfidnymi błędami jakie ma hejto XD np potrafi Ci wywalić strona kiedy piszesz komentarz, albo podczas konwersacji z innym użyszkodnikiem musisz odświeżać strone, bo nie dochodzi powiadomienie o nowej wiadomości + moderator lubi banować, bo ma zły dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@userrrr
Z punktu widzenia użytkownika błędy na Wykopie są może inne, ale tak samo uniemożliwiają mi wygodne korzystanie z serwisu. Tyle.
Nie musisz mnie przekonywać, że Hejto to gówno, a wykop jest cudowny. Ani tu, ani tu konta nie usunę :)
@kiszczak: Nie twierdzę, że wykop jest cudowny, to również gówno, ale mniej sraczkowate jak w przypadku hejto, jeszcze była druga "alternatywa wykopu" lurker, ale to również gówno, gdzie moderator nie reaguje jak jakiś cep Cie obraża, a wręcz Ci dokucza wraz z Twoim oprawcą, więc z trojga złego ja już wole ten wykop
@userrrr
Niestety na chwilę obecną dla mnie werdykt trudny do ogłoszenia.
Wykop ciut lepiej działa od strony użytkowej. Na Hejto zdecydowanie ciekawsze treści.
Ja daję szansę wszystkim. Nie przekreślam nikogo pochopnie :)
@kiszczak:
"Na hejto ciekawsze treści" gdzie 99% ich to jechanie po Michale Białek i wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo ciekawe. Dla mnie to proste, wystarczt wejśc na oba te "alternatywy wykopu" by sie przekonac
@userrrr
Tu się nie mogę zgodzić. Oczywiście jechanie jest, ale po wyfiltrowaniu takich płaczków nadal na Hejto masz w #!$%@? więcej ciekawostek, prezentacji hobby itp.