Wpis z mikrobloga

Odkąd posiadam internet/telewizję od UPC zawsze mnie dziwiła dodatkowa opłata za transakcję (BlueMedia). Nigdzie indziej nie spotkałem się z takimi opłatami na podwórku krajowym (widziałem w jakiś portfelach w zależności od sposobu wpłaty ale tutaj zawsze opłata jest stała niezależnie od sposobu). W tym roku owa opłata dodatkowo podskoczyła i wynosi już 1,5zł. Co więcej owe BlueMedia obsługuje tez wiele innych rzeczy (siłownie itp) i nigdzie nie widziałem takich opłat. Czy to możliwe że UPC dodatkowo sobie pobiera hajs tłumacząc to jakąś opłatą?

@UPC_Polska

Nie rozumiem czemu ja mam ponosić dodatkowe opłaty jeśli to system który wymyśliło sobie UPC a to że opłacam rachunek elektronicznie jest dla nich na rękę bo nie muszą zatrudniać dodatkowych Pań w okienkach które by te opłaty ode mnie przyjmowały.

#upc #internet #oplaty #dyskusja #oszukujo #polska #netia
  • 5
  • Odpowiedz
  • 10
Nie rozumiem czemu ja mam ponosić dodatkowe opłaty jeśli to system który wymyśliło sobie UPC a to że opłacam rachunek elektronicznie jest dla nich na rękę


@DevSharingan ale decydując się na płatność elektroniczną nie musisz korzystać z pomocniczego systemu udostępnionego przez UPC - wystarczy, że zlecisz zwykły przelew na podane przez UPC dane
  • Odpowiedz