Wpis z mikrobloga

@RafDan: o już psycha siadła i blokujemy a potem usuwamy komentarze? Hahaha, szybko poszło xD Brawo, wygrałeś dyskusje xD Nieźle trzeba być odchylonym od norm społecznych żeby zadawać pytania na które nie chce się usłyszeć odpowiedzi i obrażać się o burzenie dziecięcej wizji świata. P.S. półgłówku jeszcze raz ci wytłumaczę żebyś zapamiętał i już się nie ośmieszał wyzywając kogoś od debili - IQ to skrót od intelligence quotient (iloraz inteligencji) więc jak chcesz kogoś wyzywać od głupich to nie dodawaj przed tym skrótem słowa ILORAZ. Hahahaha. Ten tag jest jeszcze większym syfem niż był przed zmianą na wykop 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ukraina
  • 11
@RazumichinZiK: No tak, dlatego kasowales wpisy z predkoscia swiatla xD Fajnie widziec ze dalej masz bol w sobie za to zezlomowanie ktore dostales, a ziomek patus to Twoj sojusznik ktory placze o kasowanie a sam kasuje xDDD
@RazumichinZiK: Wlasnie kolejny raz pokazales jak to nie warto dyskutowac i jak to olac, odpisujac xD Kasowales posty moje, i ludzi ktorzy Cie zlomowali, i bol pozostal do dzisiaj. Pieknie! Tak Ci sie wkrecilem w glowe, podoba mi sie to :)

Kasujac wszystkie posty ktore sa przeciwko Tobie, i zostawiajac trolli trudno "przegrac" xD
@RazumichinZiK:

Piszesz zeby mnie olac, i ze mna nie dyskutowac - ciagle do mnie piszac bo tak cie moje zezlomowanie boli ze to po kilku dniach pamietasz xDDDDD

Robisz screenshoty!! jakies starych dyskusji - to moze pokaz ile wpisow moich oraz innych osob skasowales? I pokaz swoja oryginalna wypowiedz do ktorej sie odnosilem manipulatorze xDD

I te plusy maja o czyms swiadczyc? xDDDDDDD To pokaz te plusy ktore sa przeciwko Tobie
@RafDan: Już wybitnym dowodem twoich wielkich kompleksów był ten fakt manipulacji moimi wpisami.
Niestety, ale jeśli ja jestem cenzorem, to ty jesteś najgorszego rodzaju maszynką propagandową. Władimir miałby z ciebie pożytek. Albo PiS.