Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem w Wiedźminie 3 na pc. W trakcie misji sprawy rodzinne przerwałem walkę z porońcem. Kiedy chciałem do niej wrócić później, baron był już za bramą, a ja nie mogę jej otworzyć. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?
#wiedzmin3
  • 9
  • Odpowiedz
@Uzumymw1: nie popchniesz wątku głównego, bo baron nie opowie ci o ciri dopóki nie otrzyma wieści o żonie i córce, a do znalezienia córki potrzebne jest zrobienie questa z porońcem. Także wygląda na to, że zepsułeś sobie grę.

W ogóle co to za pomysł #!$%@?ć i zostawiać barona z porońcem na rękach XDDDD
  • Odpowiedz
@Uzumymw1: możesz spróbować pojechać w lokalizację gdzie powinna być Tamara, ale wątpię, żeby ot tak można było wejść do tego budynku, a nawet jeśli to albo jej tam nie będzie, albo i tak baron będzie zablokowany za bramą, masz nauczkę na przyszłość xD
  • Odpowiedz
  • 0
@MarteenVaanThomm: Nie byłem przygotowany na walkę i na tamtym etapie gry nie było opcji, żebym ubił porońca. Po przegranej cofało mnie do momentu, w którym idziesz z baronem do bramy - dlatego jakimś sposobem uciekłem z walki :P Sprawdzałem na najstarszym zapisie - mam cel "idź z baronem" i jest zaznaczony za bramą, podchodząc do bramy odpala się dialog, w którym Geralt pyta czy dziecko miało imię (barona nie widać).
Brzmi
  • Odpowiedz