Wpis z mikrobloga

@dzangyl: też ma być poprawione. Proponowany nam K2 z koreańskim K2 ma mieć tylko wspolne bebechy. Nam proponowana jest nowa skorupa, ale watpie żeby nasze orly sie na to zdecydowały
  • Odpowiedz
@ArtBrut: nie ma czegoś takiego jak najlepszy czołg na świecie. Toteż Abrams nie jest lepszy od Leoparda i na odwrót. Chociaż zależy od teatru dzialan. Nie bez powodu europejskim czołgiem został Leopard 2. Najlepiej się sprawdza na polach bitew Europy. A największym błędem co wychodzi przy każdej wojnie to za dużo typów pojazdów i ich wersji. Powinien być jeden czołg podstawy, najlepiej w tej samej wersji.
  • Odpowiedz
leopard tez ma nieizolowany skład amunicji. Tureckie leopardy w syri tez startowały w konkursie ;)


@flash890: No wiem tyle że wydawało mi się że Leopard 2 jest już na końcu drogi w Polskich siłach zbrojnych i nie zamierzamy kupować kolejnych. Tak więc trochę debilne porównanie do K2 który będzie z nami z 30-50 lat i za którego zakup i eksploatacje zapłacimy grube dziesiątki miliardów dolarów. Zawsze myślałem że nowe ma być
  • Odpowiedz