Wpis z mikrobloga

Dopiero nadrabiam i do Was dołączam, skończyłam 13 odcinek. Pytanie kogo lubimy a kogo nie ?(ʘʘ)
Dla mnie Anka robi to samo co w Azja Express, wredna skupiona tylko i wyłącznie na grze, pięknie to pokazała po akcji z Gabrysiem i udawaną wielką miłością XD do tego Ruda #!$%@? jak miss termomixa z #40kontra20 ...
No i nie trawie Adama.... jakoś ta trójca z bliźniakami na duży minus.
Mam nadzieję, że Młoda z Tomkiem im przytrą nosa... Młoda dla mnie to typ na finał, Kamil też Super postawa, nie dał się zastraszyć czarownicy.
W ogóle w finale to ludzie decydują kto wygrywa czy głosy ekipy z farmy?
#farma
  • 16
@Szuruburu102: ja nadrabiam już sezon pierwszy, jestem na odcinku 14

Obecny sezon, to Ruda i Anka u mnie do ostrzału ale w końcowych eliminacjach. Poli co emocje są. Adam
Korpo- flamaster tez do odstrzału, Gabrysię nie mogę rozgryźć…. Nadal się łudzę, że to jego strategia

Młoda była moją faworytką
@Rosalinea: Młoda była? Mam nadzieję, że to nie spojler że wyleci albo coś odwali :p chyba też zacznę nadrabiać 1 sezon:) format faktycznie fajny, plus za zwierzaki:)
@Truska1 o jak sie cieszę, że nie jestem sama... a Gabryś jest chyba bardzo emocjonalny i jeszcze mocno nie ogarnięty, ale wydaje się spoko, tylko czemu za tą Anką lata ...
@Szuruburu102: Gabryś jest dla mnie zagadką. Miał moment, gdy zdawało się już, że przejrzał na oczy i dał sobie spokój z Anką, a kilka odcinków później ogłasza jakieś cringowe "zaręczyny" i cały czas za nią biega. Najlepsze jest to, że Anka nim mocno steruje a Gabryś tańczy tak jak ona mu zagra. Gdyby nie te akcje byłby zupełnie neutralny, ani mnie on ziębi ani grzeje.
@biancaa
Konrad z HP5, ten co liczył gumki w pokoju, Miki z HP6 się długo krył i uchodził za normalnego ale w końcu wyszło szydło z wora, Karolina z HP4, która nie była w stanie podać argumentu dlaczego Monroe jest jej idolką, a z okolic Bydgoszczy to była płaczka i Michał z HP5, o którego istnieniu nikt nie pamięta xd
@Rosalinea
pierwszy sezon był mega, dlatego czekałam tak bardzo na drugi, a tu taka patola... poza tym w pierwszymi sezonie nawet nie było czasu na tyle fałszu, knucia a już o jakimś opalaniu nie było nawet mowy. tu nie widać, że oni cokolwiek robią. kto do tych zwierząt chodzi i kiedy? skoro większość ciągle leży albo śpi
@agahej: ja pierwszy sezon dopiero nadrabiam. Nie miałam pojęcia o takim programie. Jestem na 24 odcinku i pierwszy bardziej mnie wciągnął, ale wszystko przed nami

Ja w drugim nadal kibicuje młodej. Już tak mam, że za zwyczaj staje po stronie mniejszości…. Empatia mnie pożera ()