Wpis z mikrobloga

Kupiłem milion #leafcoin. Pobrałem wallet...wygenerowałem 100 znakowe hasło przez lastpass...wkleiłem do notatnika bo miałem skopiować do szyfrowanej przestrzeni to hasło po czym przelałem środki z giełdy na wallet. Przed chwilą zorientowałem się, że to okno notatnika zamknąłem. Hasła nie ma. 700 zł poszło się #!$%@?ć chyba. Pomoże ktoś...może jakiś magik ma sposób? #kryptowaluty ##!$%@?
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcin-: Popraw górną część napisu: wyższe techniczne. Dolna część zgadza się, dodaj tylko do tego walutowy i CFD oraz wstaw zdjęcie 30latka.

Nie wiem co ma twój heheszkowy obrazek do pomyłki, która wystąpiła pierwszy raz od 10 lat świadomego stosowania zasad bezpieczeństwa komputerowego (kiedyś prowadziłem portal o tym, dzienna ilość wejść unikalnych: 1000 osób). Poza tym doradź coś na drugi raz jak takiś mądry.
  • Odpowiedz
@Tokra: Gratulacje rozwiązania :) i dzięki za "darmową" naukę na nieswoich błędach ;)

To, że ten @marcin- wkleił jakiś głupi obrazek to i na wykopie nie dziwota, ale że tyle plusów przy tym zebrał w tym wątku to już trochę dziwi...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ppawel: Spox brachu nie ma o czym pisać, odpisałem mu dla beki poważnym tonem. Z reguły wisi mi co kto tam sobie generuje w tej burzy neuronalnej (mózgu) :-)

Co do błędu mam nadzieje że komuś uda się uniknąć tego typu wpadki.

Pozdro
  • Odpowiedz