Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Małe ogłoszenie na początku - jako że nie ma rozpisek oprócz mojej, będę dorzucał trochę meczów z Europy do niej według własnego uznania, by ożywić trochę ruch na tagu. A może i Ekstraklasę, jeśli nic nie wróci do tego czasu. Sprawę Juventusu dam na jutro, wtedy grają. Dzisiaj warto zwrócić uwagę na mecz Napoli - Salernitana czyli derby Kampanii. Jeśli po Atalancie przyjeżdża najlepsza ofensywa w lidze, to ciężko mi sobie wyobrazić jak to się skończy. Sama drużyna z Salerno nie ogarnia co się dzieję, jeśli w ciągu 48h ich trener był zwolniony i wrócił do pracy. Ale jako że ich lubię to nie życzę im takiej porażki, mam nadzieję że tamten wyjazd do Bergamo wystarczająco się im wbił do głowy. Poza tym, dzisiaj wraca Serie B na TVP Sport, to już za 2,5 h.

Tutte le partite del giorno - Sabato, 21 gennaio 2023

Serie A

15:00 Hellas Verona – US Lecce (Eleven 1) - kom: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:00 US Salernitana – SSC Napoli (Eleven 1) - kom: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 ACF Fiorentina – Torino FC (Eleven 1)- komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

Serie B

14:00 Serie B: Benevento – Genoa CFC (tvpsport.pl)
14:00 Como – Pisa (strims.top)
14:00 Modena – Cosenza (strims.top)
14:00 Parma – Perugia (strims.top)
14:00 Reggina – Ternana (strims.top)
14:00 SPAL - Ascoli (strims.top)
14:00 Venezia - Sudtirol (strims.top)
16:15 Citadella - Cagliari (strims.top)

Magazyny

23:00 Eleven Gol Live (Eleven 1)

Eurokącik

13:30 Liverpool - Chelsea (Canal+ Sport)
15:30 Wolfsburg - Freiburg (strims.top)
15:30 Eintracht - Schalke (strims.top)
16:00 Leicester - Brighton (strims.top)
18:00 Crystal Palace - Newcastle (strims.top)
18:30 Atletico Madryt - Real Valliadolid (Eleven 2)
21:00 Sevilla - Cadiz (Canal+ Sport)
21:30 Vitória Guimaraes - FC Porto (Eleven 2)

#calciooggi - co jest grane w Italii #mecz #seriea #dzienmeczowy #pilkanozna
Rzeszowiak2 - Dzień dobry. Małe ogłoszenie na początku - jako że nie ma rozpisek opró...

źródło: CAM_prima_pagina_m

Pobierz