Wpis z mikrobloga

@blacktyg3r: a tam #!$%@? zycie pokazalo ze mimo ze trace to i tak mam tyle szczescia ze taki etoken ozyl #!$%@? i jeszcze wyjde na nim na + to moge teraz poszalec a grubas vern ciagle kopie 72mhs ma skubanie o takie koparce maze dziennei wpada mu 6k a to grubas
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Nie no nie szukam pisze jak jest zreszta jak pogrzebiecie dokladnie to dokopiecie sie do informacji w ktorej powiedzialem dzien przed 3 krotnym wzrostem loz ze kupilem za 12k potem juz nic nie pisalem. A na etokenie stracilem sporo ale byly i sa osoby ktore mialy wiecej niz ja z kopania z kupowania po okolo 5 k mieli Ci najgrubsi nie liczac oczywiscie deva a teraz sytuacja z etokenem
  • Odpowiedz
@arturlot: Zajebiscie, ja tam dziwny jestem ciesze sie jak ludzie pisza, ze ogarniaja i zarabiaja. #!$%@? mnie juz ta polska moda na cierpienie i niedostatek, gloryfikacja ubostwa. #!$%@? biede, jak spotykam znajomych to chce slyszec ze handluja dogami i wybieraja kolor lambo, a nie wiecznego narzekania. Sam kokosow nie zarabiam, zreszta jak malo ktory wlasciciel jednoosobowej dzialalnosci gospodarczej, bo z takich to #!$%@? panstwo najwiecej doi hajsu nie dajac nic
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Dobry przekaz. Mozna zarabiać i po 50k miesiecznie a wydawac tyle co taki czlowiek ktory ma najnizsza na umowe. ci co oszczedzaja i inwestuja z glowa czyli nie pieniadze przeznaczone na cos typu wyjazd czy kupno mebli zawsze beda wygrywac bo oni sie nie zalamia po stracie a nabiora nowego doswiadczenia.

Ale ale czasem mam ochote kupic coś w ten desen wlasnie sie gleboko zastanawiam ale poczekam raczej do
  • Odpowiedz