Wpis z mikrobloga

@potok555: używam od długiego czasu Sony-WH1000XM3 i są cudowne. Mega bateria, mega ANC, lekko ciepłe granie i mięsisty bass, ale nie zalewający reszty pasm (powinno się nadać do dnb), mega komfort (może troszke przyciężkie są). W bliskiej okolicy 1.5k idzie dorwać na promocji najnowsza wersje z końcówka XM5, ale dźwiękowo pomiędzy wersjami nie ma jakiejś rewolucji.

Nie wiem skąd te głupie komentarze o cenie, bo dobre bezprzewodowe słuchawki z ANC
  • Odpowiedz
@potok555: na YT włącz sobie jakieś porównania sony i bose i wybierz te które Ci bardziej odpowiadają, poza tymi dwoma modelami innych sensownych raczej nie ma. A jak chcesz zaoszczędzić to starsze modele pewnie zauważalnie gorsze nie są a znacznie tańsze, co roku praktycznie wypuszczają nowsze modele
  • Odpowiedz
@potok555: nie jestem na bieżąco z numeracją odkąd kupiłem własne, po prostu widzę co jakiś czas promocje na pepperze ;) ja mam chyba qc 35, później były chyba qc 35 II, później qc 45, później 700... zobacz na youtubie z którymi porównują najnowsze wh-1000 (teraz jest chyba najnowsza wersja M4), a później jak chcesz zejść niżej z ceną to po prostu jakieś filmiki porównujące nowy model ze starym. wszystkie dobre
  • Odpowiedz
@potok555: rzadko teraz używam w związku ze zmianą trybu życia, do tego wyciszenia nie bardzo już potrzebuje jak i mam kilka innych par słuchawek które teraz częściej używam więc niewiele pamiętam ;) na pewno są bardzo fajne i w momencie w którym je kupiłem je bardzo polecałem, ale nowsze wersje miały jakieś fajne ficzery do których kusiło mnie kiedyś upgradować jak i recenzje stawiały nowszy model sony trochę wyżej od
  • Odpowiedz
@potok555: uwazaj, człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego :p potestuj Tidala/Apple Music z loseless dźwiękiem, robi fajne wrażenie.
Uprzedzam audiofilstwo i „bayerdynamic za pol tysiąca by zrobił to samo” - tu efekt robi jeszcze jednoczesny długi czas na baterii i wygoda + ja lubie takie ciepłe granie, o ile nie zalewa mi bas innych pasm :p
  • Odpowiedz