Wpis z mikrobloga

Scrolluje wykop od kilku lat, samo konto mam od niedawna. Mam za sobą krecenie Małysza podczas kilku grubych aferek (Halo, Karpatka? Skąd wiecie z kim śpi moja matka?). Dzięki internetowej patologii z wypoka zobaczyłem jak Rafatus #!$%@? miętą wali Marlenę po kasku, albo puka na showupie ze stopami jak węgiel. Mam cichą nadzieję, że to nie koniec tego serwisu. Coś jednak ostatnio pękło i nawet smuteczek atencyjny przeskoczył na hejto, a to między innymi jej wpisy lubiłem czytać. Nie podoba mi się to całe hejto ale tam w końcu dziewucha otrzymała trochę wsparcia i zrozumienia. Wykopie gdzieś zbłądził i dokąd zmierzasz?

https://www.hejto.pl/wpis/hej-w-sumie-przynioslam-sie-z-wykopa-jestem-tak-zwany-quot-atencyjny-smuteczek-q

#hejto #nowywykop #atencyjnysmuteczek #smuteczek2000s
  • 6
  • Odpowiedz
@kocitatakarol: to zrozumienie to tylko na pokaz XD żeby pokazać jakie to "przyjazna społeczność" zresztą nawet tam już niektórzy robią pstryczki w nos xd uwierz mi że tam są ci sami użytkownicy
  • Odpowiedz
Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Po prostu nie mogę się pozbyć wrażenia że coś na tym portalu umarło, a odczucia mam zazwyczaj jasne i klarowne.

Jest takie powiedzonko, że lepsze jest wrogiem dobrego i tu chyba o to chodzi. Nie jestem jakimś betonem i cenię sobie zmiany na lepsze. Tu coś poszło nie tak.

PS. Smuteczek atencyjny to tylko taki przykład. Zawsze to była miła odmiana od spermiarsko-przegrywowych żali.
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: Ilu Mirków tyle opinii. Jeden ogląda baby z problemami, inny patusow w oktagonie. Pozdrawiam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ty jesteś ten gościu od papaja i codziennej komunii. Ale mnie zaszczyt w dupsko kopnął. :O
  • Odpowiedz
ale tam w końcu dziewucha otrzymała trochę wsparcia i zrozumienia.


@kocitatakarol: yhym, tyle że ona nie potrzebuję zrozumienia i wsparcia a wianuszka spermiarzy którzy się złapią na szarą myszkę, później jakiś instagram i jakoś się będzie kręcić
  • Odpowiedz