Wpis z mikrobloga

#40kontra20 #hotelparadise Wpadłam na chwilę zobaczyć czy są jakieś nowe dramy z Alimenciarzem, Tomkiem, Kasią i Magdą ale nowy wykop mnie pokonał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Beznadziejne jest to że komentarze pod wpisami już nie wyświetlają się tak że widać 2 ostanie tylko ciągle wiszą 3 najstarsze i trzeba za każdym razem rozwijać wątek żeby zobaczyć czy ktoś coś dodał do dyskusji. To takie zniechęcające.
Kolejna męcząca rzecz to mała różnica między rozmiarem i kolorem czcionki wpisu a wymienieniem plusujących pod wpisem. Po uja mi potrzebna informacja kto plusował? XD To nie jest a tak ważne żeby tak to eksponować. Wszystko jakoś zlewa się w mało czytelną i przejrzystą całość.
Dodatkowo jeszcze to głupie niebieskie tło trybu nocnego męczy oczy. Nie bez powodu mówi się czarny jak noc. CZORNY, a nie niebieski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@Dewasta: ja wczoraj czułam się przegraną na całego, ale dzisiaj już się trochę pozbierałam i powoli zaczynam ogarniać tą kolejną w życiu "dobrą zmianę'

Pewnie to kwestia przyzwyczajenia i może to jeszcze ulepszą, ale przyznaje, że poprzednia wersja była dla mnie bardziej przejrzysta i czytelna.
@Dewasta: Zdarzało mi się bywać po tej drugiej stronie takich zmian, więc mam nastawienie takie, że użyszkodnicy często nie mają racji, tylko są po prostu przyzwyczajeni, ale tutaj popełniono ewidentne i kardynalne błędy, zaczynając od tego, że wyłaczono stare "wtyczki" (API), projekty takie jak #anonimowemirkowyznania przestały działać, a ich twórcy się wkurzyli takim kopniakiem w tyłek i stwierdzili, że nie będą nad nimi pracować od nowa. I czy dobrze rozumiem, że