Wpis z mikrobloga

tl;dr - Napisz do mnie priv, jeśli chcesz brać udział w dalszych losowaniach książek.

Szanowni Państwo,

Obserwuje mnie kilkaset osób, więc jestem Wam winien parę słów. Bardzo bym poprosił również o zostawienie plusa, żeby informacja ta dotarła do szerokiego grona osób.

Na przestrzeni ostatnich tygodni byłem organizatorem #rozdajo w kategorii #ksiazki - łącznie rozdałem ponad 1500 PLN w 5 różnych losowaniach. Każdy udział w moim konkursie jest całkowicie #zadarmo i udział brać mogła tam każda osoba, bez wyjątku.

Z powodu ostatnich zmian na portalu wykop.pl oraz podejścia administracji do użytkowników (którzy RZEKOMO tworzą tę stronę), zawieszam swoją działalność i rozpoczynam ją od nowa na innym portalu.

Jeżeli chcesz brać udział w cyklicznych losowaniach książek, to napisz do mnie wiadomość prywatną. Pierwszy konkurs już trwa i można brać w nim udział jeszcze przez 3h!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich zgromadzonych i do zobaczenia po lepszej stronie barykady.

#wykop #czytajzwykopem #czytanie #konkurs
metuasz - tl;dr - Napisz do mnie priv, jeśli chcesz brać udział w dalszych losowaniac...

źródło: 1000003302

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz