Wpis z mikrobloga

Brak ruchu na tagach #wojna, #ukraina. Nie ma ciekawych informacji. Zrezygnowali ci, który dzielili się znalezionymi zdjęciami, nagraniami, informacjami, a nawet plotkami, czy przewidywaniami. Czuję się, jakbym odwiedził jakieś stare forum, o którym większość użytkowników już zapomniała. Szkoda, bo pomimo wojenek trolli, przepychanek ideologicznych i różnego poglądu użytkowników na poszczególne kwestie, dawało się tutaj wyłowić coś sensownego i wartościowego. Zastanawiam się, czy z czasem coś się poprawi, czy będziemy obserwować exodus użytkowników z wykopu. Do szaty graficznej da się przyzwyczaić, acz akurat do mnie ona nie trafia. Zastanawiam się, czy powrócą tutaj użytkownicy wykopu, którzy goszczą obecnie na innych portalach tego typu. Sam obecnie zaczynam szukać alternatywy, bo ciekawią mnie wydarzenia rozgrywające się za wschodnią granicą, a tutaj od paru dni, nie ma nic sensownego do przeczytania, obejrzenia i to nie tylko w tematyce wojny. Wszystko jakoś przygasło, straciło pęd... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny: napisałeś brednie że nie ma ciekawych informacji a wcześnij było a np. pisze że Francja chce dać swoje czołgi.Wtf.Młody już nie jestem i wiem że ludzie fałuszją rzeczywistość i widzą to co chcą widzieć.
  • Odpowiedz
@Aleale2: Kłamię? Sprawdź ruch na tagach, to będziesz miał odpowiedź. Zobacz ile z zamieszczonych wpisów zawiera konkretną informację, analizę, czy cokolwiek wnoszącego.

Fakt, "jakieś informacje" są, przykładowo:
c.....i - @Aleale2: Kłamię? Sprawdź ruch na tagach, to będziesz miał odpowiedź. Zobac...

źródło: nic

Pobierz
  • Odpowiedz
@ciuplowski: Nie ma się co dziwić, najpierw moderacja utrudniająca wrzucanie contentu, potem grupki wzajemnej adoracji, tępicieli onuc prowadzące obrzydliwe wojenki. Tag już dawno stał się szambem bez wartości. Z mojej strony to polecam reddita, albo facebookowe grupy jak np. obronaPRO
  • Odpowiedz
@fujiyama: Trolle nie tworzyły analiz, nie wrzucały dobrego contentu. Z reguły ograniczały sie do kopiowania krótkich wrzutek, memów, screenów z twittera itp. oraz do przepychanek z użytkownikami i innymi trollami. Czasem nawet było to zabawne ()
  • Odpowiedz
@Aleale2:

napisałeś brednie że nie ma ciekawych informacji a wcześnij było a np. pisze że Francja chce dać swoje czołgi.Wtf.Młody już nie jestem i wiem że ludzie fałuszją rzeczywistość i widzą to co chcą widzieć.


Masz na myśli screen z twitterka? To ma być #qualitycontent?
Litości ludzie...
  • Odpowiedz
@ciuplowski: niestety do śledzenia wojny to tylko Twitter - najnowsze info i analizy od ludzi z całego świata + oczywiście Telegram i info prosto od UKR/RUS

też mam sentyment do wykopu zwłaszcza ze względu na wielu wartościowych użytkowników, ale cóż - czuć spadek aktywności
  • Odpowiedz