Wpis z mikrobloga

@MalaHelenka: @Rabusek ale przecież programiści nie decydują o takich rzeczach :D to nie jest przecież projekt na studia.

Jeśli nowy wykop był robiony tak, jak robione są wszystkie komercyjne projekty programistyczne, to na pewno w tym projekcie był taki ktoś jak Product Owner (w 99% nie ma pojęcia o programowaniu, a bardziej zna się na biznesie, analizie potrzeb klienta itp) i to on ostatecznie podejmuje decyzje (często po wcześniejszych dyskusjach z
@chillabongo: Yo nie musisz mi tłumaczyć, pracowałem przy większych projektach niż ten mizerny nowy wykop, gdzie dochodziły certyfikacje, ochrona danych HIPAA i inne takie. Przez "Oni" mam na myśli właśnie ludzi których wymieniłeś, a w zasadzie zarząd wykopu. NIGDY byśmy nie wydali nowej wersji w takim stanie, i to w przypadku zwykłej kolejnej iteracji, a nie zupełnie nowej szacie, zupełnie nowym codebase itp

Za wadliwy release odpowiedzialni mogą być:
- Release
@chillabongo: Okej, sorry, my bad. Nie znam się na tym i używając słowa "programiści" użyłam bardzo dużego skrótu myślowego. Z całego serca przepraszam wszystkich programistów.
Dzięki za wyjaśnienie. Wykop bawi wykop uczy. :-)