Wpis z mikrobloga

1. I znowu zdrawstwujcie!

Mam na imię Andrei Kultyszew, cyk - i wy już wiecie o mnie więcej niż o 99% użytników Wykopu. To powinno zostać jakimś osiągnięciem, gdy mirek pisze na stronie pod własnym nazwiskiem.

Po pierwsze, popieram administrację i zmiany przez niej przeprowadzione. Nie jest tajemnicą, że przez ostatni rok czy parę Wykop jakoś zmniejszył swój napęd, treści stały płynne, komentarze rządkie, zawiązać interesującą dyskusję było cięższe niż gdyś. Zmiany nadchodziły.

Niestety nie uniknęła tym szkodliwym niedoosiągnięciom i jakość dodawanych przez mnie ostatnio materiałow, tylko wczoraj użytkownik znalazł poważny faktyczny błąd we wpisie. To nie powinno być tolerowane. Więc dziękuję administracji, że dała szansę nam wszystkim znaleźć lepszego siebie na odnowionym Wykopie.

W następne dni powstaną liczne grupy wsparcia dla tych, którzy nie odzyskali siebie w nówych kategoriach życia, ale niech biędziemy silniejszy niż kiedykolwiek i przetrwamy, wierzę w to. Osiągnięcie - przeżył 17 stycznia też powinno powstać w bliższym czasie.

Jak nam zrobić lepszą stronę, to prosto, obserwować więcej ludzi i dodawać plusów. Na dobry początek dodam swoje zdjęcie z zeszłorocznego lata. Sam ja obserwuję ludzi o których dowiedziałem się jakiś faktów osobistych, no i po tym to już dla mnie nie zwykłe hasła, a jakieś nacechowane postaci, przyjaciele i koledzy.

#wykop #pokazmorde
mobutu2 - 1. I znowu zdrawstwujcie!

Mam na imię Andrei Kultyszew, cyk - i wy już wie...

źródło: DSC04912

Pobierz