Wpis z mikrobloga

Przynajmniej teraz działa na tyle, że da się dodać wpis.

Podsumowując
- straszne mulenie serwisu, mało rzeczy się wczytuje.. w starym wykopie nie było problemu
- brak czytelności serwisu, jest to totalnie czytelne, nie wiadomo gdzie jest nowy wątek gdzie stary. I taka forma jest kompletnie nie czytelna.
- odpowiedzi do tematu są podzielone na strony, gdzie następne strony wczytują to samo
- powiadomienia które raz działają raz nie, nie przenosza do komentarza tylko do całego tematu
- skasowanie listy osób które plusowały wpisy na mikroblogu, teraz jest jak na starej głównej, nie pokazuje kto polubił Twój komentarz na mikroblogu i nie ma możliwości podejrzeć.
- prywatne wiadomości przerobione na dymki czatów.. asburd.
- skasowanie możliwości np obejrzenia linku youtube w czyimś komentarzu tylko otwiera nową kartę z serwisem

- brak naszych treści, wchodząc na wykop pokazywało mi na stronie moje komentarze oraz wpisy. Teraz tego nie ma, nie można wrócić do rozpoczętych dyskusji kiedyś tam. Jest niby zakładka komentowane, która uj wie po co oddzieliła wpisy od komentarzy, ale wraz po 5 minutach załaduje tylko wpisy. Więc nie można z nikim pisać, kontynować tematów. Nie otwiera się to w ogóle przez co korzystanie z tego serwisu nie ma już żadnego sensu.
- kolorów plusów zmieniony z zielonego na czerwony co jest bez sensu
- zepsucie anonimowe mirko wyznania
- zepsucie aplikacji wykopowych na telefony
- próba zacytowania jakiegoś użytkownika nie otwiera avatara przez co nie mamy pewności czy to ta osoba
- brak naszej strony, gdzie mogliśmy wyświetlić nasze tematy z danego tagu.
- brak tagów!! np lubię tag motoryzacja, wchodząc w niego wyrzuca mi komunikat brak treści do wyświetlenia

To po jakiś 15 minutach korzystania, kiedy teraz da się coś na tym serwisie zrobić.
Wiele lat korzystam z internetu, ale nigdy żadna strona czy serwis nie zrobiła takiej maniany.
Ja tu głównie wchodziłem dla dyskusji, skoro nie ma moich treści, możliwości powrotu do wątków w których pisałem, możliwości przeglądania tagów leżących w moich zainteresowanich, to nie mam już po co tutaj wchodzić. Mam cichą nadzieje, że prace trwają i rwiecie sobie włosy z głowy jak naprawić ten jeden wielki bug i na dniach zostanie to rozwiązane.

#wykop @a__s
  • 2
@r5678: Cześć :-) To bardzo ważne sugestie. Przedstawię je jutro zespołowi, z pewnością znaczą część z nich będziemy w stanie zrealizować. Dziękuję za zawołanie!
@a__s: Dzięki za odpowiedź, wstawił bym mema z wałęsą, i wtedy ja im mówię testujcie na produkcji będzie szybciej.. Widać jaki jest odzew większości userów, i jak wiele różnych błędów jest, gdzie różnią się one między użytkownikami, na innym serwsie gdzie były dyskusje jedna osoba pisała, że nie ma np prywatnych wiadmości, gdzie np u mnie one działają.
fajnie by było jakby wprowadzane zmiany były z rigczem i robione pod userów