Wpis z mikrobloga

Mirko zaczęło działać dopiero, gdy dodałem randomowy wpis, ale ja nie o tym. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale w starym wykopie nie miałem tylu missclicków. Ciągle #!$%@? przekierowuje mnie do wpisu, zaraz jakoś przypadkiem wykopalisko, zaraz przypadkiem kolejny wpis, bo raz pokaż więcej pokazuje wiecej, a raz przechodzi do wpisu xD

I nie widzę, gdzie jest kolejny wpis, a gdzie komentarze do poprzedniego. I te guziki wielkie, co zasłaniają edytor tekstu przy odpalonej klawiaturze na mobile, jak na screenie. Jeszcze większe, jeszcze musisz.

Dodatkowo zabawne jest to, że Ania i Michał kiedyś ochoczo rozmawiali z użytkownikami a teraz co, ostatnie wypowiedzi sprzed 2-3 lat? I to włażenie w dupę orlenowi? Tęsknię za czasami, gdy największym problemem był wywiad z Masą, a nie masa hotdogów z Orlenu w Poznańskim biurze. Siedzę tu niemal od początku istnienia tego portalu i zawsze był płacz po zmianie wyglądu, ale takiego bajzlu jak teraz, to nie przypominam sobie. Reszta ułomnosci tego tworu jest punktowana w gorących.

#!$%@?.

Aha, jeszcze nie wszystko mogę wykopać, bo "ta akcja jest dla ciebie niedostępna". I ten guzik wykop poniżej tytułu, gdy zawsze był na górze. Spalcie ten portal.

#wykop #nowywykop #nowywykoptogowno
elektro_sandacz - Mirko zaczęło działać dopiero, gdy dodałem randomowy wpis, ale ja n...

źródło: Screenshot_2023-01-17-16-32-43-42_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach