Wpis z mikrobloga

Odpalając rano wykop uznałem, że te zmiany może nie są takie złe. Mało czytelnie, wszystko za duże, kolorystyka mogła być lepsza, no ale nigdy po zmianie szaty graficznej nie jest łatwo. Myślałem sobie - nie ma tragedii, kilka poprawek i może być to krok w dobrym kierunku. Jednak jak zaczęła się dzienna to wyszedł dramat tej aktualizacji - mnóstwo upierdliwych bugów i katastrofalny performance. Tego portalu nie da się obecnie używać.

Najbardziej mnie boli to, że ze strony wykopu nie ma żadnej komunikacji. Gdyby nowa wersja była wypuszczona na początku jako opcjonalna, do testów, to wszystko wyglądałoby inaczej. Jakiś feedback, zgłaszanie bugów, a dopiero później przenosiny na odświeżony portal.

Tymczasem czas ładowania zakładki Obserwowane to 20 sekund. Gorące, albo ładują się 30 sekund, albo nic tam nie ma. #anonimowemirkowyznania out. #sztafeta z biegania nie działa. Do tego przy migracji nie przeniesiono wszystkich obserwowanych tagów, osób, czarnolisto, wiadomości.

Wykop żyje przez swoją unikalną społeczność i jej przyzwyczajenie do tego miejsca. Nie wiem czy ktoś z włodarzy zdaje sobie z tego sprawę. Po licznych aferach, niewypałach, technicznych bolączkach, mam powoli dość bycia najtwardszym elektroratem.

#nowywykop #wykop
Pobierz rakaniszu - Odpalając rano wykop uznałem, że te zmiany może nie są takie złe. Mało cz...
źródło: 123123123
  • 2