Wpis z mikrobloga

Nie poprawili tego na co miałem najwięsze nadzieje:
- nadal nie widać na który komentarz w wpisie ludzie odpowiadają. Jest tak jak było: widać tylko komu odpisujemy.
- nie ma opcji wołania kilkunastu osób, nadal trzeba się posługiwać starymi sztuczkami

Do poprawki natychmiast:
- czytelność wpisów i komentarzy. Kontrast wpisów jest za mały, wszystko zlewa jest w jedno. Potrzebne są ramki komentarzy i większe odstępny między nowymi wpisami. Do tego słabo widać, który wpis/komentarz plusowałem - wypełnienie plusa jest mało widoczne po zaplusowaniu.

Ogólnie nie widzę nowości - wszystko co zmienili to layout? Ich "nowość" czyli "kategorie" (to po lewej stronie) to tylko sortowanie znalezisk po tagach, ani to nowe, ani innowacyjne.

Z tego co pamiętam ta strona miała być przepisana od nowa, a tu technologicznie nie widzę żadnych nowych ficzerów.

#wykop #nowywykop
  • 4
@Pan_pajonk: kropka o nowym powiadomieniu nie znika popimo odczytania wszystkich widomości i odświeżeniu strony :)

I widzę, że nie da się już wysyłać komentarzy skrótem CTRL+ENTER (standard na wielu stronach w IT). To znaczy, że póki co usunęli jeden ficzer z którego korzystałem:)

EDIT:
- Kropka powiadomienia znikła po około minucie
- Moja odpowiedź na komentarz w wpisie pojawia się ze sporym opóźnieniem.
źródło: Screenshot 2023-01-17 081321