Wpis z mikrobloga

Generalnie uważam, że nowy layout jest po prostu współczesny. Niemniej jest wiele baboli:
- zlewanie się komentarzy z wpisami w wersji mobilnej
- komentarze przed rozwinięciem powinny się pokazywać wg plusów, a nie pierwsze.
- paski pod avkami są szare (_ )
- okienko z lennyfejsami jest za małe
- podczas pisania wpisu nie ma wszystkich opcji stylu czcionki w wersji mobilnej

I pewnie jeszcze wyjdzie mnóstwo, tylko, żeby tego nie naprawiali jak tagi ()
#wykop
  • 5
- paski pod avkami są szare (_ )

@radziuxd: bo musisz wybrać płeć od nowa, ja w tym roku zostałam kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- okienko z lennyfejsami jest za małe

trzeba będzie zacząć używać windowsowych lenny face na wind+.
komentarze przed rozwinięciem powinny się pokazywać wg plusów, a nie pierwsze.


@radziuxd: z tym się nie zgodzę. Generalnie ja w ogóle bym dał możliwość wyłączenia pokazywania plusów i minusów, uważam, że to zmora współczesnego internetu bo sugeruje odbiorcy, że "o, ten komentarz ma dużo minusów, to na pewno jakieś #!$%@?".
@Krupier: na mirko nie ma minusów, a dzięki temu, że najlepiej plusowane wpisy są wyróżnione to można nieraz srogo śmiechnąć bez wchodzenia w post + zachęca to do wejścia w post, żeby poczytać co tam się #!$%@?ło w komentarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo musisz wybrać płeć od nowa, ja w tym roku zostałam kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sirgorn: mam wybrane
a mirko nie ma minusów, a dzięki temu, że najlepiej plusowane wpisy są wyróżnione to można nieraz srogo śmiechnąć bez wchodzenia w post + zachęca to do wejścia w post, żeby poczytać co tam się #!$%@?ło w komentarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@radziuxd: tak, z wpisami się zgodzę, że to ma sens.