Wpis z mikrobloga

Bardzo przyjemny turniej do oglądania i zasłużone zwycięstwo reprezentacji Tajlandii. Większość meczów cechowała się szybkim tempem i co najważniejsze sporą liczbą bramek (średnia 3.46 na mecz).
Szkoda, że warunki fizyczne nie pozwalają zrobić większej kariery w światowym futbolu zawodnikom z tego regionu bo umiejętności mają na prawdę na wysokim poziomie. Powiększony mundial 2026 daje nadzieje, że zobaczymy na nim jakąś drużynę z regionu ASEAN.

#mecz #affcup
Maib - Bardzo przyjemny turniej do oglądania i zasłużone zwycięstwo reprezentacji Taj...

źródło: comment_16738811509D1e9jGElFHY9KQ4D239lu.jpg

Pobierz
  • 4
@kocham-pati-3: Wydaje mi się oni po prostu są tacy słabi w ataku pozycyjnym i raczej nie doszukiwałbym się tu ustawki bo rezerwowa kadra Kataru i tak pewnie zarabia 10x więcej od zawodników z Iraku.
@Maib: pre kurs z 2,3 na 1,6 spadł,nie ma cudów,uwierz mi bo siedzę w tym od lat,musiało być ostro poładowane na Irak wygrana że taki duży rynek tak poleciał w dół

zobacz oni w doliczonym czasie w 6 w obronie stali przegrywając 1-2,4 atakowało na 10 Irakijczyków i tak cała druga połowa
@Maib: Gratulacje dla Tajlandii! Piękny turniej, który towarzyszył mi cały czas. Miałem przyjemność być na stadionie Thammasat, na którym był rozgrywany drugi mecz finału i szczerze wypełniony po brzegi robi wrażenie. Thai League jest najlepszą ligą na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)