Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry, witam Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadszedł chyba czas pożegnania z tym "portalem tworzonym przez użytkowników - @dzidek_nowak .
Nie złamali mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciągłymi banami, teraz byłem idealnie poprawny więc w sobotę nastąpiła dziwna sprawa.
Dodawałem sobie z nudów filmiki aż w jednym zobaczyłem, że po 6 minutach od dodania mam około 160 plusów. Zdziwiony odświeżyłem, patrzę a tam już prawie 180 plusów. Odświeżyłem jeszcze kilka razy i ta liczba z każdą sekundą rosła aż po niespełna minucie było już ponad 270 plusów. Głupi ja po piwku ani screena nie zrobiłem ani nie wszedłem w listę plusujących, mój duży błąd. Po jakiś 7 czy 8 minutach od dodania wpisu nagle pokazało mu 3 plusy aż za minutę ostatecznie stanęło na 2 plusach.

A co się wczoraj wydarzyło? Otóż dostałem konto do weryfikacji numerem telefonu xDDD

Obecnie napisałem na "Kontakt" ale pewnie to zleją a właściwego nr telefonu nie mam zamiaru podawać tutaj, tutaj gdzie wyciek goni wyciek a w dodatku wystarczy aby Ania z Michauem mieli dobrego znajomego np. w salonie Orange i w kilka sekund będą mogli poznać moje imię i nazwisko oraz adres czy PESEL, nie tak Michaś nie będzie.

Ten portal ostatnio robi za zsyp najgorszych cech, afery z Orlenem i bany, zakrzywianie rzeczywistości ukraincami, brak obiektywności moderacji i wiele, wiele innych o których doskonale wiecie.
Sama liczba mirkujących w mocy też znacząco spadła w porównaniu co było rok temu przed banami moimi. Może większość to boty, nie wiem w sumie mam to gdzieś.
Ogólnie to Michau: "urwałeś kurze złote jaja".

#moderacja #moderacjacontent #wykop

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c4fba301f4c80d1901bcc3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dzień dobry, witam Państwa ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1673871273kYKC080Zyj0odfE5hyeJzy.jpg

Pobierz
  • 3