Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano wyszedł podcast ze mną w roli głównej!
I od razu uprzedzam, to nie jest materiał edukacyjny, z którego nauczycie się o kosmosie i rakietach. To bardziej rozmowa o życiu z anegdotkami o programowaniu, byciu dziewczyną w nowych technologiach (np. odkryciu że jedną z opcji po gimnazjum jest technikum informatyczne, stalkując swojego crusha w internecie) z kosmosem w tle. Taki materiał rozrywkowy, może trochę inspirujący, na pewno bardzo pozytywny i lekko zabawny.

Uprzedzając komentarze, że to znowu ta typiarka co się pcha do mediów poopowiadać o tym, że by chciała pracować w branży kosmicznej - na samym końcu podcastu mały update mojej kariery, z którego dowiecie się, że w tym tygodniu zaczynam nową pracę, właśnie w branży kosmicznej. Będę zajmować się sztuczną inteligencją, komputerowym przetwarzaniem obrazów w systemach satelitarnych. Napisze na pewno o tym więcej (albo opowiem w jakimś następnym podcaście), jak już trochę popracuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6985145/kosmos-na-wyciagniecie-reki-o-programowaniu-rzeczy-do-kosmosu-i-rakietach/
Zapraszam do posłuchania, lajkowania i subowania z dzwoneczkiem (jeśli spodoba wam się ten format, ze ludzie opowiadają o swoim życiu, pracy i hobby): https://youtube.com/watch?v=okDxWD7MOr0&feature=shares

#rakiety #zainteresowania #hobby #podcast #youtube #ciekawostki #kosmos #programowanie
Pobierz Networks_PowerCat - Dzisiaj rano wyszedł podcast ze mną w roli głównej!
I od razu up...
źródło: comment_1673864838PZIMqS4Tibhzaqj46mz1XG.jpg
  • 53
czekam z niecierpliwością na wylanie żółci w komentarzach przez wykopków ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

już cię nienawidzimy całym sercem!!! Dzieci robić!11!1!


@Pelen_watpliwosci: @NoMoreTearsJustSmile: reakcyjne różowe już się zejsrały pierwsze zanim cokolwiek się miało szansę stać, niebywałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Networks_PowerCat: a tobie gratulacje i samych sukcesów, nie ma wątpliwość że przyda się promowanie technologii i programowania wśród
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Fitoplankton: jak będę miała swój kosmiczny startup to biorę!
@alex-fortune: występowałam już na mniejszych eventach w Szczecinie przed pandemią, na większe konferencje czaję się żeby się zgłosić, tylko ciągle przegapiam call for papers i dowiaduję się jak już lineup jest gotowy ()
@Gerax9: ja nie tworzę podcastów, ale możesz się gdzieś zgłosić, czemu nie
@Wap30: ja właśnie w życiu mam odwrotnie, właśnie mówiłam o
patrząc na to co się działo pod poprzednimi wpisami OPki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@NoMoreTearsJustSmile: jestem pewien że nic strasznego się nie działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jesteśmy na bieżąco z trendami


@Pelen_watpliwosci: na wykopie ktoś kazał dzieci robić? Tutaj to częściej bojówki antynatalistów się spotyka, głosy o robieniu dzieci trzeba raczej cenić jako reliktową mniejszość i wirtualny skansen