Wpis z mikrobloga

121/1000 #1000filmow - PLAKATY --- INDEX

Constantine

Komiksowy bohater należący do uniwersum dark comics. John Constantine (Keanu) jest angolem, który posiada umiejętność powrotu z ognia piekielnego. Pali kupę petów, ma sarkastyczny humor i jest cholernie przebiegły. Za pomocą wody święconej wysyła demony do domu.

Powstaje część druga Constantine z Keanu tego reżysera i kolejne Igrzyska Śmierci...

Pozdrowienia dla zgadującego @CabalEnjoyer

Reżyseria: Francis Lawrence (Jestem Legendą, Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia)
Horror, Fantasy
IMDb: 7.0/10
https://www.imdb.com/title/tt0360486/
https://upflix.pl/film/zobacz/constantine-2005
WLADCA_MALP - 121/1000 #1000filmow - PLAKATY --- INDEX

Constantine

Komiksowy bo...

źródło: comment_1673853486bFl1E2olO8TswMDhzA3yxD.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mar3czek: nie :) będzie to dużo bardziej popularny film... Nieugięty jest fajny, ale gdzieś tam z tyłu głowy próbuję się ograniczać do ostatnich 40 lat.. kino z lat 60 dla wielu może być nieoglądalne, nieważne jak dobre. Jest cała masa starych filmów, które zostawiam, bo z czegoś trzeba zrezygnować.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Bardzo fajny film, jak większość z Keanu :) Obsada pozostałych ról również spoko. Nie wiedziałam, że powstaje 2 część, miła niespodzianka.

A co do zgadywanki, jaki film będzie kolejny na liście, to wymieszanie tytułów (polski/angielski) fajnie teraz podkręca poprzeczkę. Mnie zabrakło "Co kryje prawda", więc zakładam, że ukaże się pod oryginalnym tytułem ;)
  • Odpowiedz
Co kryje prawda


@Dzulietka: What Lies Beneath będzie na liście - dobry strzał :)

Cube albo Crash


@Mar3czek: Nie, jeszcze bardziej znany :) Na Cube byłem w kinie, ale jednak spadła seria z listy, bo jedynka ciekawa ale słaba a dalej padaka... Crash też zleciało, bo za chwilę (nr 125) będzie inny film film Cronenberga. Z tych co zleciały to brakuje mi najbardziej Ciśnienia (Below).
  • Odpowiedz
Jest cała masa starych filmów, które zostawiam, bo z czegoś trzeba zrezygnować.


@WLADCA_MALP: Mów mi tu zaraz z czego ty tam rezygnujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo lepiej zrób listę zrezygnowanych starych filmów czy coś. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na Cube byłem w kinie, ale jednak spadła seria
  • Odpowiedz
@cooles: został mi mały margines (coś koło 15 filmów) w tym 1000 a jesteśmy przy C i mam nadzieję, że coś fajnego jeszcze wyjdzie w tym roku. Wczoraj się zastanawiałem czy Klatka dla Ptaków Robinem Wiliamsem się nadaje czy nie... Film ma swoje błyskotliwe chwile zarówno aktorsko jak i realizatorsko ale poza tym jest przeciętny - jeszcze nie zdecydowałem ale jestem bardziej na nie...
  • Odpowiedz