Wpis z mikrobloga

@Archaniol_Gabriel: chodzi o Bloodlines? Warty obczajenia jest oczywiście Unofficial Patch od Wespa, bardzo ciekawy jest też Clan Quest Mod, zgodnie z nazwą dodaje questy dla każdego klanu, ale też ścieżkę Sabbatu i możliwość diablerie. Dodaje przy tym paru NPC, którzy są grani przez półprofesjonalnych ( ͡º ͜ʖ͡º) aktorów i wyszło to imo bardzo fajnie.
Bloodlines


@Lisaros: Cholera, zawsze zapominam tego dopisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Unofficial Patch od Wespa


@Lisaros: Grałem, grałem, to jest coś.

Clan Quest Mod,


@Lisaros: O i to mnie interesuje. Jest on kontatybilny... Kontate... Działa z UP od Wespa? I jak tam z językiem? Wątpię że jest po naszemu, to chociaż angielski jest na normalnym poziomie + nie zangielszcza całej gry?
@Archaniol_Gabriel: tutaj na ich stronie moda można znaleźć wiele odpowiedzi, mod ma już starszą wersję UP, ale nie jest kompatybilny z nowszymi:

Does this work with the Unofficial Patch? – It actually includes an earlier version of the Unofficial Patch, meaning that all of the changes from the Unofficial Patch are already there, so there’s no need to install it. The specific version included is 9.2. During the install process you