Wpis z mikrobloga

Siemka Miraski!

Trochę mnie nie było, ale to nie znaczy, że próżnowałem. Niestety rynek dronów przeszedł lekki kryzys i trochę czasu zajęło, aż znalazłem z @Aryo klasyczne Mavic 3. Spowodowane jest to czynnikami takimi jak przejście DJI na wersję Classic oraz problematyczne dla operatorów softy w nowych Mavic 3, które wskazują pozycję operatora na opensourcowych aplikacjach - czy jakoś tak z grubsza.

Kupiłem ich 6 sztuk plus baterie do 30T o które prosili chłopaki z 8 :) - aktualnie czekam na kuriera do domu. Co ciekawe udało się nawet znaleźć na Ukrainie ekipy radzące sobie z problematycznym softem w Mavic 3 - zawieziemy je, aby sobie z nimi poradzono na miejscu.

Dodatkowo kupujemy sprzęt w ramach Akcji Zima i nawet znaleźliśmy samochód dla Św. Mikołaja z Kramatorska, który niestety wymaga remontu przed puszczeniem go na Ukrainę. Wkrótce opiszę więcej szczegółów.

Większe i szersze sprawozdanie już wkrótce.

Towar spakowany - czekam na drony i Szkotów z pomocą z humanitarną, a potem już tylko cisnąć Jumperem, aby dowieźć sprzęt tam gdzie go potrzeba :)

#ukraina #aryoconcent #wojna
Pobierz Festung - Siemka Miraski!

Trochę mnie nie było, ale to nie znaczy, że próżnowałem....
źródło: comment_16738033232olV2gVNRPW8CrYkpG1W5T.jpg