Wpis z mikrobloga

Ngannou #!$%@?, i Jonesa zestawia sie z Gane XD
Ależ ta cieżka jest biedna w UFC, przecież żeby to był w jakikolwiek sposób wyrównany pojedynek to musieli by #!$%@? ręke Jonesowi.
To będzie deklasacja
#ufc
  • 15
  • Odpowiedz
@Otsego_Amigo: Co? Jon Jones w półsredniej to walczył ale jak miał z 10 lat może XD
Gdzie Gane do Goata, on nie ma przewagi w żadnej płaszczyźnie vs Jones.
Gane potrafił przegrać z cepiarzem z mocnym ciosem Ngannou, to co dopiero z Jonesem.
Ludzie przez te jego akcje pozasportowe zapominają, że Jones jest najlepszym zawodnikiem w historii tej dyscypliny, 15 razy walczył o pas i 15 razy wygrał. Do tego nie
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Przecież Jon nie walczył ponad 3 lata, zmienia kategorie na nie swoją, a jego ostatnie walki z Santosem czy Reyesem są lekko mówiąc kontrowersyjne. Ta "wygrana" Reyesem zwłaszcza, która bardzo źle się zestarzała, bo chłop po niej został łatwo wyjaśniany 3 razy pod rząd.
Wyczuwam trolla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pietrzykowski: >Gane potrafił przegrać z cepiarzem z mocnym ciosem Ngannou, to co dopiero z Jonesem.

Przegrał w parterze, a stójce prowadził.

JJ jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem, ale ostatnia walkę z Reyesem miał słabą (według wielu ja przegrał) i nie spodziewam się by po 3 letniej przerwie walczył lepiej, szczególnie że nie będzie miał takiej przewagi gabarytów jak w półciężkiej.
  • Odpowiedz
@Karier: No ale to że nie walczył od 3 lat nie znaczy, że nie był w ciągłym treningu. Głównie nie walczył przez te całe akcje kontraktowe z Daną.
To prawda, w ostatnich dwóch walkach w prime formie nie był ale ja bym go nie skreślał z tego powodu.
@kubaadamek: @Otsego_Amigo:
No nie walczył w ciężkiej nigdy, tylko że spójrzcie na jego gabaryty. To nie jest jakiś mike tyson z
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: Nie sądziłem, że można przegrać w gorszym stylu niż Błachowicz z Gloverem, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale rozjechał go jak walec więc sypie głowę popiołem. Pytanie czy to Bones jest tak kosmiczny czy dyspozycja Cyryla tego dnia była fatalna. Teraz z dziadkiem Stipem będzie taka sama dominacja, bo czasy Miocica sie skonczyly
  • Odpowiedz