Wpis z mikrobloga

@lament890: stypa już jest od wczoraj. Jak mówiłem wystarczy jedno oficjalne ograniczenie ze strony grubego i koniec sielanki i dostaliśmy. Jaca nie może występować na streamach z wiadomego powodu czyli mocno się pilnują i gocha w razie co też będzie w sekundę ustawiana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdrawiam kumatych, którzy przez cały 2022 wiedzieli jak będzie wyglądał powrót u2.
@dawidczeta: oglądam ich od dość dawna, czasy totalnego #!$%@? u... rafatusa, grubego też oglądałem z zaciekawieniem ale odkąd widziałem parę strimow na których sam Jaca siedzi smutny sam jak palec - przestałem.
Dziś trochę podglądałem i zastanawiałem się dlaczego nie ma Jacy, dlaczego nie może występować przed kamerą? Chodzi o to, że Gocha została zesłana do kryminału za znęcanie nad Jacą?
@Moskvin: ostatnio było info od kochanej gazetki toruńskiej, że prokuratura zbiera nowe materiały na goche, a od sierpnia jest tego multum + na tych tagach siedzą też incognito dziennikarze. A ogólnie to już jak wyszli było wiadomo, że są monitorowani, bo tak samo mieli w 2020 sprawę związku z zebraniem lekkiej ilości materiałów jak łamią nakazy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@dawidczeta: Gdy tylko kiedyś ileś tam lat temu zaczęła się nimi interesować prasa, media może to będzie odpowiedniejsze słowo i gdy wpadł TVN było jasne, że będą na świeczniku. Gocha poszła siedzieć za znęcanie się nad Jacą a Daniel? Wiem tylko, że swego czasu była taka sytuacja że streamowali choć ktoś im tego zabronił, sąd? Oczywiście nie w dosłownym znaczeniu tego słowa chodzi tu pewnie o jakiś zakaz propagowania alkoholu czy