Wpis z mikrobloga

@Henryk_Chinaski Akurat do MCS się szykuję, w UK CIMA albo ACCA to dwie podstawowe wyższe kwalifikacje, są traktowane w zasadzie wymiennie. Mało kto się pyta to się pochwalę że z P1 miałem swego czasu 100%, aż firma wypłaciła bonus uznaniowy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Szarozielony
@kwiatosz

Mam licencjat z FiR, pracuję w szerokopojętym controllingu/analizie finansowej (ale wciąż mam wrażenie że robię rzeczy dla małpy klikającej w excel) I z racji, że miałem trochę przestój w edukacji uznałem, że najrozsądniej byłoby właśnie spróbować podejść do cimy.

Wstępnie dostałem informację, że z dyplomem licencjata dostanę zwolnienie z egzaminów f1/p1/e1 i mógłbym podejść od razu do operational case study. Rozumiem, że i tak przed case study muszę przygotować się
@Henryk_Chinaski Ja do OCS przygotowywałem się z 50 pytan sprzedawanych przez HTFT - tyle że teraz ich #!$%@?ło i chcą za to 3k zł, ja płaciłem 10% tego. Oprócz tego poprzednie egzaminy (od zmiany syllabusu w 2019), są na stronie cimy. Niemniej nie wiem jak to idzie bez zrobienia 3 egzaminów cząstkowych, oni z filaru P1 sporo wymagają (E1 to proscizna do przeczytania, F1 jest w zasadzie nie egzaminowane na OCS). Myślę