Wpis z mikrobloga

@Koniasz: było to na tyle dawno że nie pamiętam dokładnie kiedy, ale podejrzewam że pewnie po rozpoczęciu wojny bo wtedy zacząłem sobie oznaczać co bardziej irytujące trolle - w znaczeniu nie każdy zasługuje na notatkę i nie przy każdym chce mi się ją zostawiać.
  • Odpowiedz
było to na tyle dawno że nie pamiętam dokładnie kiedy, ale podejrzewam że pewnie po rozpoczęciu wojny bo wtedy zacząłem sobie oznaczać co bardziej irytujące trolle - w znaczeniu nie każdy zasługuje na notatkę i nie przy każdym chce mi się ją zostawiać.


@thewickerman88: No i to mi się podoba. Jednak mam tam jakieś sukcesy. Udało mi się przeżyć tyle lat bez dekonspiracji.
@bombastick:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koniasz: Weź rusek idź na front. Twoja władza podaje, że to jest obrona kraju więc idź i broń. Myślisz, że jak się wykażesz tu to nie wezmą? Wezmą.
  • Odpowiedz
@Koniasz: niestety to sa realne dane, dlatego Walerij Gierasimow przejmuje dowodzenie co oznacza ze skonczy sie specjalna operacja wojskowa tylko gospodarka przestawiona na gospodarke wojenna, najprawdopodobniej zamknieta ruska granica i drugi etap mobilizacji. Do tego na wiosne Białoruś sie dolaczy do wojny

jesli jest jak mowisz i straty ruskie sa o polowe mniejsze to przy kolejnej ofensywie ruskiej, ukraincow rozwala
  • Odpowiedz