Wpis z mikrobloga

@Ejber87: Nigdzie stary! Przeprowadziłeś eksperyment: "czy można skuć się po taniości".
A teraz uśmiechnij się i napisz mi piękny referat o tym że po taniości nie uzyskasz fazy.
Jesteś naukowcem i badaczem.
  • Odpowiedz
@Ejber87: A nie widzisz że tak robią youtuberzy i zarabiają krocie( ͡º ͜ʖ͡º)
Skleć tego referata tylko rzetelnego!
A wnioski mają być porządne z sugestią np. że gdybyś budżet powiększył o 50zł mogłoby zwiększyć twój stan dwukrotnie co mogłoby wpłynąć na niepowstanie tego odcinka z uwagi na mój stan.
  • Odpowiedz
  • 1
@Piskariota12 ze względu na stan wszechświata, jak i mój osobisty, opracowanie referatu z pewnością będzie lekko przeciągnięte na osi czasu. Och, już nie mów, że sam nie znalazłeś okazji do ekspresji dzięki mojemu uzewnetrznieniu ;)
  • Odpowiedz
@Ejber87: Przy dobrej sztuce czas nie ma znaczenia bowiem ta prawdziwa potrafi być ponadczasowa...
Twój referat może stać się leksykonem dla przyszłych pokoleń przyjmując wahania naszej waluty...
Faktem jest że, ekspresja odegrała jakąś role ale przede wszystkim wpłynęła na moją wyobraźnie twórczą ktora może się podobać innym.
Tym myśleniem dałem ci klucz/inspiracje do stworzenia czegoś co teraz jest na czasie.
  • Odpowiedz