Wpis z mikrobloga

@Silklash: Historia Sodomy i Gomory jest o tym, że oddanie swoich córek tłumowi na zgwałcenie jest spoko rozwiązaniem:

Zanim jeszcze udali się na spoczynek, mieszkający w Sodomie mężczyźni, młodzi i starzy, ze wszystkich stron miasta, otoczyli dom, 5 wywołali Lota i rzekli do niego: «Gdzie tu są ci ludzie, którzy przyszli do ciebie tego wieczoru? Wyprowadź ich do nas, abyśmy mogli z nimi poswawolić!» 6 Lot, który wyszedł do nich do
@R187: @Callow: @Kondziu5: warto też zwrócić uwagę, że córki Lota miały narzeczonych, a mimo to Lot chciał je oddać na zgwałcenie tłumowi. Ci ich narzeczeni później tam zostali i zginęli w tej Sodomie. Dlatego postanowiły ruchać się ze starym, bo bały się że wyginie ich linia rodowa xD cóż za cnoty moralne ( _)
Historia Sodomy i Gomory jest o tym, że oddanie swoich córek tłumowi na zgwałcenie jest spoko rozwiązaniem


@R187: Jak mnie denerwuje taka ignorancja.

Historia Sodomy i Gomory nie jest ani o LGBT ani o tym, o czym mówisz. Jest historią o homoseksualnym gwałcie zbiorowym oraz o złamaniu prawa gościnności. Propozycja Lota była próbą uratowania sytuacji, mniejszym złem. Kto tego nie rozumie, jest debilem.
@ksetlak: mniejszym złem? Panie to że homusiow mniej lubili w tamtych czasach a kobiety traktowało się jak towar nie oznacza że dzisiejsza interpretacja jest ignorancją.

Jest po prostu bardziej sprawiedliwa, śmiejemy się z tego bo taka historia i jej drugie dno odnośnie ochrony zwyczaju gościnności i braku poszanowania dla czyjeś godności mogły powstać tylko w głowie incela i stulejarza tamtych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
bo taka historia i jej drugie dno odnośnie ochrony zwyczaju gościnności i braku poszanowania dla czyjeś godności mogły powstać tylko w głowie incela i stulejarza tamtych czasów


@Kondziu5: Każdy ma prawo być nieukiem, Ty też.

Ja słucham opinii archeologów i biblistów.

śmiejemy się z tego


@Kondziu5: Super. Opowieść o gwałcie zbiorowym na osobach, które chciały się schronić w murach bogatego i rozpustnego miasta i o mieszkańcu miasta, który najpierw zaproponował
@ksetlak: Może historycy i bibliści to właśnie incele i stulejarze xD.

Daj se spokój, religia została stworzona by manipulować ludźmi a interpretacje Biblii daj dla Jehowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)