Wpis z mikrobloga

no ugułem musicie wplacac wiecej donejtow bo ugułem wlascicielka powiedziala dla mnie że czynsz musze zaplacic
a jeszcze podatki nie podatki, dla ksiegowej...

No trzeba bedzie niedlugo ugulem od tego wszystkiego w jakiś sposób odpoczac i zamykac kanał

DZIEŃ DOBRY.... NIE TAKI DOBRY UGUŁEM.. jestem bezdomny

Krzysiek WPUŚĆ MNIE!!!

#kononowicz
Pobierz gamczi - no ugułem musicie wplacac wiecej donejtow bo ugułem wlascicielka powiedziala...
źródło: comment_16737219826ca6y7Fryf92fANbvzbvce.jpg
  • 6
tam gdzie nikt go nie znajdzie jak twierdzi ¯_(ツ)_/¯


@RobinSchudl: Czyli #!$%@? jakieś głupoty, pewnie znowu na jakiś czas wróci do tych patusów co jak w grudniu uciekł od knura to u nich był i lajta robił. W ogóle ciekawe co się stało że zmienia miejsce zamieszkania, o ile to jest prawda. Może wynajmujący uznał że takiego dziada menela narkomańskiego jednak woli nie trzymać na mieszkaniu.
@Teutonic_Reich: knur coś gadał na mlecznym gównie że dzwoniła do niego właścicielka mieszkania co struś wynajmuje i pewnie jej nagadał.Pewnie sama go wyrzuci pod koniec miesiąca,o ile to jest prawda co mówił konon.Ja to bym się nie zdziwił jakby ruda pała dzwoniła do właścicielki,poinformować komu wynajmuje mieszkanie żeby Wojtuś wrócił do knura.
@Fandolores: Knurowi to bym nie wierzył, ale po tym jak wyciekł adres miejsca gdzie szczur się zabunkrował to pewnie poszło wiele zawiadomień do pani wynajmującej o tym kim jest osobnik któremu wynajmuje mieszkanie, a i myślę że mógł być atak nieopłaconymi zamówieniami na ten adres, więc wynajmująca uznała że pora tego ćpuna wywalić.