Wpis z mikrobloga

@Cosipi W 2001 to dopiero było. Poszłam pod skocznię wcześniej niż reszta mojej ekipy ze studiów i to była bardzo dobra decyzja. Było z 40 tysięcy jak nie lepiej

A nie, to był początek 2002, mnóstwo ludzi weszło bez biletów, awantury były takie, że nie jeden stadion by się nie powstydził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mat9: właśnie o tym pisze
tak było w 2002 jak wszyscy wjechali na skocznię bez biletów i było około 100k ludzi
Na następny rok organizatorzy postawili ogrodzenia, załatwili dużo więcej policji i byli już tylko ci z biletami 25k + wszyscy bez biletów stojący na ulicy, w lesie, pod skocznią ale za ogrodzeniem
Cosipi - @mat9: właśnie o tym pisze 
tak było w 2002 jak wszyscy wjechali na skoczni...
@taktoto: Zazdroszczę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam ciarki za każdym razem jak to oglądam
Ta cisza po skoku i ogromny ryk 100k publiczności po ogłoszeniu że wygrał przed Hannawaldem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cosipi:
Bylem na dwoch konkursach w 2003
Oba wygral Hannvald,Malysz 2x3
Super poziom i super atmosfera
Teraz tez jest spoko( bylem ostatnio chyba w 2017-2018),ale to juz nie jest ten klimat,te emocje.
Tutaj dłuższy materiał z weekendu w 2002. Widać jak w sobotę ludzie stali przy samym zeskoku, w niedzielę już ich tam nie było. Jeśli ktoś ma materiały gdzie widać te masy ludzi to proszę o podesłanie, bo mnie ciekawi porownanie tego do obecnych czasów plus porównanie soboty do niedzieli tamtego roku

https://youtu.be/9Q1Orb4Vqtg